O firmie:


Telefon: 76 854 97 07

Strona: https://patrycjastefanska.pl

Nazwa: Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Stefańska

Adres: Wojska Polskiego 11

Miejscowość: Legnica

Kod pocztowy: 59-220
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Fachowe usługi tej kancelarii prawnej dają klientom możliwość otrzymywania profesjonalnej i szybkiej pomocy. Dzięki indywidualnemu podejściu do poszczególnych przypadków, satysfakcja z otrzymanego świadczenia jest niemal pewna. 

Na stronie internetowej patrycjastefanska.pl można przeczytać, iż doradztwo prawne w Legnicy, proponowane przez tę panią, cieszy się ogromnym zadowoleniem ze strony klientów. Ilość możliwości jest naprawdę duża. Jeśli potrzebna okaże się wyłącznie porada prawna, bez konieczności, na przykład, reprezentowania w sądzie lub jakimkolwiek innym urzędzie, można zdecydować się na spotkanie online. W takim przypadku adwokat umawia się z klientem na konkretny termin i łączy się z nim za pośrednictwem jednej z internetowych platform. 

Prawo karne, cywilne, rodzinne oraz prawo pracy to dziedziny, którymi specjalista pracujący w tym miejscu zajmuje się na co dzień. Reprezentowanie klienta w sądzie jest również możliwe. 

Podstawą dobrej i udanej współpracy jest zarówno otwartość świadczeniobiorcy, jak i prawnika. Obie strony muszą być ze sobą szczere, rozmowy powinny przebiegać w atmosferze wzajemnego zaufania. Tylko w taki sposób możliwe jest dążenie do prawdziwego sukcesu.

Aby poznać koszt takiej współpracy, najlepiej skontaktować się osobiście z adwokatem. Po przedstawieniu mu swojego problemu, pani prawnik będzie w stanie podać wstępną, orientacyjną cenę (jej ostateczna wysokość zazwyczaj pojawia się na samym końcu, ponieważ w dużej mierze uzależniona jest ona od przebiegu sprawy, czasu jej trwania i stopnia trudności). 

Każdy klient ma zapewnioną stuprocentową dyskrecję i może być pewny tego, iż żaden z omawianych tematów lub problemów nie wyjdzie poza gabinet prawnika. Porady i rozmowy z usługobiorcami zawsze opierają się na przepisach prawa. Adwokat omawia każdą kwestię z maksymalną precyzją (popierając je także konkretnymi paragrafami i ustawami), dając tym samym klientowi poczucie, że jest obsługiwany tak, jak powinien. 

Założycielka witryny, której adres został podany wyżej, stworzyła także zakładkę blogową (umieszczane są tam artykuły o tematyce prawnej, napisane lekkim i łatwym do zrozumienia językiem) oraz miejsce, w którym udzielone zostały odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania. Ułatwia to zainteresowanym bliższe zapoznawanie się z tą tematyką. 

Data dodania: 18-11-2021
Autor: Maks Sikorski
Źródło:
https://patrycjastefanska.pl/porady-prawne/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław