O firmie:


Telefon: 500 099 884

Strona: https://adwokatzator.pl

Nazwa: Kancelaria Adwokacka Anna Galent

Adres: Plac Tadeusza Kościuszki 7

Miejscowość: Zator

Kod pocztowy: 32-640
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Relacje na linii pracodawca-pracownik są regulowane prawnie. W przypadku występujących nieprawidłowości obie strony mają możliwość podjęcia działań mających na celu ochronę ich interesów. Kancelaria Adwokacka Anna Galent przyjmuje zlecenia od osób, które są objęte prawem pracy oraz występują zarówno jako poszkodowani, jak i skarżący. Świadczenia obejmują porady przygotowane w oparciu o przedstawiony przez zlecającego materiał dowodowy. Prawnik jest też w stanie działać jako reprezentant strony, występując w jego imieniu i zgodnie z zakresem udzielonego upoważnienia, podczas spotkań mediacyjnych lub w trakcie rozprawy przed organem sądowym.

Lista czynności, jaka jest przedstawiona na stronie kancelarii, nie zawiera wszystkich zadań, jakich podejmuje się kadra. Z pomocy adwokata mieszkańcy Wadowic, Oświęcimia oraz Zatoru mogą skorzystać również w szerszym kontekście, w zależności od potrzeb i sytuacji, w jakiej się znaleźli. Biuro, aby zapewnić sprawną obsługę, wprowadziło zasadę wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty (telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail). Cennik za poszczególne zadania realizowane przez prawnika jest ustalany indywidualnie. 

Kancelaria podejmuje się spraw związanych ze stosunkiem pracy (w tym jego brakiem) oraz niewypłaconym lub niewłaściwie naliczonym wynagrodzeniem pracownika. Jest w stanie wesprzeć klienta w uzyskaniu należnych mu świadczeń dodatkowych, takich jak dodatki funkcyjne oraz ekwiwalenty. Podejmuje się też wynegocjowania w imieniu zlecającego wydania w odpowiedniej kwocie świadczenia będącego rekompensatą z tytułu wystąpienia wypadku w miejscu pracy. Reprezentuje zlecającego przed instytucjami takimi jak Urząd Skarbowy oraz ZUS.

Data dodania: 12-01-2023
Autor: Kamil Kalinowski
Źródło:
https://adwokatzator.pl/kancelaria-wadowice/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Balice

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków