O firmie:


Telefon: 505 510 204

Strona: https://kancelariapawlowska.pl

Nazwa: Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska

Adres: Stacha Świstackiego 15

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-430
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Prawo pracy to dziedzina, która sprawia problemy wśród osób niemających specjalistycznej wiedzy. Dotyczy ona każdego pracownika i pracodawcy, na których spoczywają określone obowiązki. W momencie pojawienia się problemów część z nich korzysta ze wsparcia kancelarii mieszczącej się we Wrocławiu. Prawnik zajmujący się prawem pracy współpracuje z klientami o różnych potrzebach i stara się rozwiązywać problemy w możliwie jak najkrótszym czasie. Z tego typu pomocy korzystają podwładni oraz właściciele dużych bądź mniejszych firm, chcący dochodzić sprawiedliwości przed sądem.

Kancelaria udostępnia ofertę na witrynie kancelariapawlowska.pl i wspiera osoby chcące ubiegać się o rekompensaty finansowe za doznane szkody, lecz nie tylko. Pracownikom można zlecić szereg zadań, na które składa się między innymi tworzenie oraz opiniowanie pism, takich jak umowa o zachowanie poufności, umowa o pracę czy kontrakty menadżerskie. Adwokaci przygotowują także kodeksy i regulaminy oraz odwołania od decyzji, które następnie są przesyłane do Urzędów Skarbowych czy Zakładów Ubezpieczeń Społecznych.

Prawnicy są pełnomocnikami mającymi kompetencje do reprezentowania klientów przed sądami. Zazwyczaj uczestniczą w sporach koncentrujących się na ustalaniu stosunku pracy, odwołaniach od dyscyplinarnych zwolnień oraz problemów z wypłacaniem należności finansowych za wykonaną pracę. Jeśli zachodzi taka potrzeba, przeprowadzają spotkania konsultacyjne, podczas których odpowiadają na pytania nurtujące klientów.

Prawo pracy, w jakim specjalizują się adwokaci, koncentruje się także na dyskryminacji rasowej, mobbingu, chorobach zawodowych czy wypadkach mających miejsce na terenie zakładu pracy. Specjalistom nie są obce również odszkodowania za bezpodstawne zwolnienia, kwestie dotyczące zakazu konkurencji, ochrona kobiet udających się na urlop macierzyński oraz ekwiwalenty związane z niewykorzystanym urlopem. Z tego typu wsparcia korzystają osoby, które nie mają czasu na zajmowanie się formalnościami na własną rękę oraz chcące pozyskać informacje z rzetelnych źródeł.

Data dodania: 10-09-2022
Autor: Natasza Adamczyk
Źródło:
https://kancelariapawlowska.pl/prawo-pracy/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław