O firmie:


Telefon: 512 121 253

Strona: https://kancelariarostocki.pl/

Nazwa: Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Adres: Piłsudskiego 18

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-033
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Niektórzy rozwodzący się małżonkowie nie myślą nawet o współpracy z adwokatem, ponieważ nie chcą ponosić dodatkowych kosztów i sądzą, że w pełni poradzą sobie sami. Zwykle jest to jednak błędne myślenie i pierwsze problemy pojawiają się już na etapie wypełniania pozwu rozwodowego, do którego należy dołączyć stosowne załączniki. Jak wiadomo, tego typu formularze są dla większości niezrozumiałe, a niestety strona pozywająca nie może pozwolić sobie na żadne błędy czy braki. W takich przypadkach sąd po prostu odrzuci wniosek lub wezwie daną osobę do złożenia wyjaśnień. Wszystko to oczywiście przełoży się na czas trwania rozprawy.

Pomoc prawna może okazać się niezbędna, gdy sprawa dotyczy rozwodu z orzekaniem o winie — konieczne jest wtedy przesłuchanie świadków i przedstawienie dodatkowych dowodów. Adwokat przyda się też w sytuacji, gdy małżonkowie posiadają spory majątek wspólny oraz zaciągnęli kredyt hipoteczny. Niestety trzeba przyznać, że wręcz znikome szanse na korzystny wyrok mają osoby, które uczestniczą w rozprawie w pojedynkę przeciwko byłemu małżonkowi reprezentowanemu przez prawnika.

Na terenie Wrocławia działa kancelaria zajmująca się rozwodami. Na stronie kancelariarostocki.pl można znaleźć szczegółowy zakres usług dotyczących m.in. podziału majątku, ustalenia wysokości alimentów (również na byłego małżonka w przypadku braku lub osiągania niewielkich zarobków) oraz władzy rodzicielskiej z ograniczeniem lub odebraniem opieki nad dziećmi. Adwokaci udzielają porad, które często już są niezwykle pomocne dla osób nieznających swoich praw w procesie rozwodowym, a także biorą udział zarówno w rozprawach sądowych, jak i negocjacjach pozasądowych (z dążeniem do osiągnięcia ugody). 

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław