O firmie:


Telefon: +48604750642

Strona: https://radca-konin.pl

Nazwa: Kancelaria Adwokacka Zuzanna Gadzinowska-Hypki

Adres: Aleje 1 Maja 8

Miejscowość: Konin

Kod pocztowy: 62-510
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Outsourcing prawniczy to usługa, dzięki której zainteresowani mogą skorzystać z pomocy adwokata lub radcy prawnego. Kierują oni ofertę do zewnętrznych firm, przedstawicieli placówek publicznych oraz osób fizycznych, przykładowo planujących założenie działalności gospodarczej i chcących poznać przysługujące im ulgi podatkowe. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie szczególnie w przypadku klientów zainteresowanych stałą obsługą prawną, minimalizującą ryzyko popełniania błędów, prowadzących do strat finansowych.

Brak obsługi prawnej stwarza różnego rodzaju zagrożenia, takie jak nieprzesyłanie stosownych pism na czas czy nieprawidłowe wypełnianie dokumentów. Decydują się na nią zarówno właściciele małych, jak i dużych firm, którzy ze względów finansowych nie chcą tworzyć osobnego działu prawnego i zatrudniać specjalistów na etat. Współpraca na zasadzie outsourcingu wiąże się z oszczędnościami oraz możliwością otrzymywania doraźnej pomocy prawnej. Krótki czas reakcji jest niezbędny przede wszystkim w sytuacjach kryzysowych, mogących zaszkodzić wizerunkowi przedsiębiorstwa.

Klienci indywidualni decydują się często na porady prawne, odbywające się w kancelarii lub za pośrednictwem internetu. Dzięki nim poznają odpowiedzi na nurtujące pytania i nie muszą bazować na informacjach udostępnianych w sieci, które nie zawsze są zgodne z prawdą czy obowiązującymi przepisami. Mogą liczyć także na sporządzanie projektów dokumentów i przygotowywanie opinii, uchwał, korespondencji, statutów czy regulaminów.

Tego typu usługi świadczy prawnik w Koninie, z jakim można skontaktować się na stronie radca-konin.pl. Znajduje się na niej oferta kancelarii, współpracującej z klientami o różnych potrzebach. Jej przedstawiciele podejmują się jednorazowych zleceń, ale też proponują długofalową współpracę, zwiększającą bezpieczeństwo prowadzenia biznesu. Rozwiązanie to sprawia, że firma należąca do klienta jest obsługiwana priorytetowo, dzięki czemu nie musi czekać. Może on zlecać wsparcie w obsłudze projektów inwestycyjnych, organizację negocjacji czy reprezentowanie go w sporach administracyjnych.

Data dodania: 31-01-2023
Autor: Oliwia Kowalczyk
Źródło:
https://radca-konin.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań