O firmie:


Telefon:

Strona: https://notariuszszafranska.pl/

Nazwa: Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Adres: Wierzbowa 5

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-853
Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:


Niezwykle trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dowolnym dzisiejszym społeczeństwie, na które nie będzie się składać (choćby przelotny i czysto konsultacyjny) kontakt z adeptami nauk prawniczych: adwokatami, radcami prawnymi, prokuratorami czy wreszcie – notariuszami.

Wyznacznikami jakości usług, oferowanych przez tego typu specjalistów, są przede wszystkim: nienaganna uczciwość, szeroka wiedza branżowa (na którą składa się nie tylko perfekcyjne opanowanie opasłych kodeksów, lecz także orientacja w bieżącym orzecznictwie i jego dominujących kierunkach) oraz sprawne działanie w interesie klienta.

Jednym z lepszych krajowych ośrodków naukowych, kształcącym prawników, jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Leżący w centrum Wielkopolski, od dawna przyciąga wielu ambitnych młodych ludzi o otwartych głowach, skłonnych do ciężkiej pracy, w celu zdobycia możliwie wysokich kwalifikacji.

Jedną z dobrze radzących sobie na lokalnym rynku absolwentek tej uczelni, jest znana w Poznaniu pani notariusz – Marta Szafrańska. Po ukończonych studiach oraz odbyciu koniecznych praktyk i aplikacji, podjęła decyzję o założeniu prywatnej praktyki. W jej kancelarii możemy liczyć nie tylko na sprawną realizację czynności notarialnych, wynikających z przepisów prawa, regulujących działalność tego typu specjalistów, lecz także na darmową konsultację przed podjęciem niezbędnych działań.

Najczęściej, klienci zwracają się do notariusza w celu sporządzenia:

  • aktów notarialnych;
  • aktów poświadczenia dziedziczenia;
  • protokołów;
  • protestów weksli i czeków;
  • wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów.

Wszechstronna oferta kancelarii obejmuje jednak znacznie szersze spektrum możliwości.

Jeżeli zależy nam na rzeczowym i fachowym podejściu do naszych problemów, jeżeli szukamy notariusza, który będzie cenił nasz czas – możemy skorzystać właśnie z tej propozycji usług prawnych.

Warto pamiętać, że przed planowaną wizytą w dowolnej kancelarii, należy porozumieć się wcześniej drogą mailową lub telefonicznie, w celu ustalenia dokładnego terminu omówienia sprawy.

Data dodania: 05-01-2019
Autor: Maks Zalewski
Źródło:
https://notariuszszafranska.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań