O firmie:


Telefon: 22 870 66 46

Strona: https://noriet.pl/

Nazwa: Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Adres: Grochowska 217

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-077
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nabycie praw do majątku wiąże się nieraz z wieloma żmudnymi i długotrwałymi formalnościami. Aby sprostać wymogom prawnym na tym polu, warto poznać obowiązujące przepisy. Wiele kancelarii prawnych specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem spadkowym. Skorzystanie ze wsparcia prawnika nie zawsze jest konieczne, ale ułatwia przeprowadzenie kilku czynności, jakich powinien podjąć się ustawowy spadkobierca, osoba będąca beneficjentem ostatniej woli zmarłego lub każdy, kto rości sobie prawa do udziału w substancji majątkowej pozostawionej przez osobę, która była jej właścicielem. W takich przypadkach o nabyciu spadku decyduje sąd. Rolą adwokata jest reprezentowanie klienta i wskazanie mu najbardziej produktywnych środków lub sposobów postępowania, mających na celu przekonanie wymiaru sprawiedliwości o zasadności przedkładanych przez niego racji. 

Mieszcząca się na Grochowie Kancelaria Prawna i Adwokacka Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A. regularnie prowadzi sprawy z zakresu prawa spadkowego. Jej klientami są głównie mieszkańcy Warszawy i okolic. Czego nie zrobi za reprezentowaną przez siebie osobę adwokat? Spadek należy przyjąć lub odrzucić i to wyłącznie od spadkobiercy zależy, jaką podejmie w tej kwestii decyzję. Natomiast prawnik przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty i będzie towarzyszył klientowi w przeprowadzeniu kolejnych formalności. Adwokat występuje również jako mediator w sporach pomiędzy stronami, próbując je załagodzić lub poszukując kompromisowego rozwiązania, jakie byłoby w stanie zadowolić każdą z zaangażowanych w konflikt osób. 

Więcej na temat usług prawnych można przeczytać na stronie kancelarii lub kontaktując się z nią w najwygodniejszy dla siebie sposób.

Data dodania: 19-06-2022
Autor: Oliwia Kowalczyk
Źródło:
https://noriet.pl/prawo-spadkowe-warszawa/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa