O firmie:


Telefon: 661 481 676

Strona: https://wykonawcawprzetargu.pl/

Nazwa: Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński

Adres: Gdańska 89

Miejscowość: Bydgoszcz

Kod pocztowy: 85-022
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wsparcie prawnika podczas procedury przetargowej jest bardzo doceniane przez przedsiębiorców, którzy zdecydowali się włączyć do konkursu ofert. Dzięki niemu mają pewność, że podczas przygotowywania dokumentów zostały spełnione wymogi zawarte w dedykowanych aktach prawnych, głównie ustawach określających sposób przeprowadzania zamówień publicznych, a opracowany wniosek jest poprawny pod kątem merytorycznym. 

Korzystając z usług adwokata, przedsiębiorca ma również świadomość, że dzięki takiemu pośrednictwu dysponuje on skutecznymi narzędziami mogącymi ochronić jego interesy. Jest to bardzo istotne, gdyż podczas przetargu może dochodzić do rozmaitych nadużyć, prób płatnej protekcji, a nawet poważnych oszustw, co w przypadku tak poważnych kwot, które są wówczas w obrocie, może przynieść uczestnikowi takiej procedury sporo strat finansowych oraz wizerunkowych.

Jednym z narzędzi, którym może posłużyć się kompetentny i doświadczony adwokat w celu ochrony wizerunku oraz funduszy zatrudniającego go przedsiębiorcy, jest odwołanie do KIO. W Warszawie kancelarią, która niejednokrotnie podejmowała kroki prawne w imieniu swoich klientów i zgłaszała nierzetelnych organizatorów przetargów do Krajowej Izby Odwoławczej, jest biuro, które ogłasza się na stronie internetowej wykonawcawprzetargu.pl. Proponowane przez zatrudnionych tam prawników świadczenia to wsparcie na każdym etapie zamówień publicznych. 

Procedurę odwołania do KIO można rozpocząć w różnych sytuacjach. Najczęściej występującą jest odrzucenie oferty konkursowej danego przedsiębiorstwa z grona nadesłanych propozycji bez podania przyczyny lub argumentowanie takiego postępowania w sposób niezgodny z prawem lub nieadekwatny do poziomu danej realizacji. Inny przekład, kiedy odwołanie się do organu kontrolnego jest zasadne, to rażące faworyzowanie innych uczestników konkursu oraz wybór oferty, która nie spełnia założeń przetargu, a nawet jest niekorzystna dla organizatora. W takim przypadku prawnik może udokumentować zaobserwowane błędy oraz przedstawić je do sprawdzenia.

Data dodania: 16-06-2021
Autor: Kamil Konieczny
Źródło:
https://wykonawcawprzetargu.pl/Odwolanie.html


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

SEDYMENT

Ciechocin

Trust Bydgoszcz

Bydgoszcz