O firmie:


Telefon: +48 22 128 49 19

Strona: https://wyoming.com.pl

Nazwa: Kancelaria Wyoming LLC

Adres: Carey Avenue 2120

Miejscowość: Cheyenne

Kod pocztowy: 82-001
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Rosnące obciążenia nakładane przez aparat państwowy na przedsiębiorców stawiają pod znakiem zapytania opłacalność wielu biznesów zarejestrowanych w Polsce. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób rozważa przeniesienie głównego ośrodka swoich interesów ekonomicznych do innego kraju, w którym panują korzystne warunki dla pomnażania kapitału. Jednym z nich są USA. Nie każdy wie, że również na kontynencie północnoamerykańskim znajdują się tzw. raje podatkowe. Wśród zagranicznych inwestorów dużą popularnością cieszy się Wyoming. Założenie firmy na tym terytorium to kwestia zaledwie kilku kroków. Chcąc zaoszczędzić na czasie i mieć pewność, że wszystko odbędzie się jak należy, warto jest skorzystać ze wsparcia ekspertów pomagających w rejestracji i obsłudze podmiotów gospodarczych na terenie zachodniego stanu USA. Jeszcze prostsze i szybsze rozwiązanie stanowi zakup gotowej spółki.

Nabywając podmiot, który już istnieje na rynku, można od razu prowadzić działalność biznesową i nie trzeba się martwić o wiele szczegółów, jakie zajmują osoby, które dopiero zamierzają zarejestrować spółkę. Nie ma znaczenia, czy wybrana przez ciebie firma ma swoją siedzibę w Bostonie, Cheyenne czy w Nowym Yorku. Korzystając z odpowiednich rozwiązań prawnych możesz prowadzić interesy na całym świecie jako kapitał amerykański i, co najważniejsze, wcale nie musisz przebywać na terenie Stanów Zjednoczonych, aby kontrolować wszystkie procesy związane z działalnością należącego do ciebie podmiotu.

Gdzie znaleźć gotowe spółki do kupienia w USA? Na tak rozległym rynku, jaki stanowi ojczyzna Waszyngtona, regularnie pojawiają w sprzedaży różnego typu podmioty. Niektóre z nich trafiają do oferty Kancelariii Wyoming.

Data dodania: 07-08-2022
Autor: Kamil Konieczny
Źródło:
https://wyoming.com.pl/page/gotowe-spolki


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

JUDr. Wieslaw Firla

Ostrava – Muglinov

WordCare