O firmie:


Telefon: 537251887

Strona: https://reolink-sklep.pl/

Nazwa: "K&L" P.P.H.U. Leszek Jeleń

Adres: Raciborska 48

Miejscowość: Jankowice

Kod pocztowy: 47-430
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Mieszkając w bloku lub miejscu, gdzie konieczne jest zostawienie pojazdu przed bramą wjazdową na posesję, warto upewnić się, że samochód, motor czy przyczepa kempingowa jest bezpieczna. Nierzadko bowiem okazuje się, że właściciel, wychodząc rano do pracy, widzi skutki działalności innych nieostrożnych kierowców, którzy, cofając lub zawracając, uszkodzili auto, po czym po prostu odjechali.

Często też widoczne wgniecenia, rozbite szyby, przebite opony są wynikiem działań osiedlowych chuliganów, dla których dewastacja mienia stanowi pełną adrenaliny rozrywkę. Czasami w kręgu zainteresowań takich, zazwyczaj młodych, przestępców leży nie tylko zniszczenie czyjejś własności, ale także jej kradzież. Jeżeli tego typu przypadki zdarzały się w okolicy, a osiedle nie ma założonego własnego monitoringu, warto postarać się o własną ochronę w tym zakresie. Kamery bezprzewodowe, które można zamontować praktycznie w każdym miejscu, to skuteczny sposób na podgląd sytuacji na parkingu. Obserwację można prowadzić o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu łatwo jest namierzyć osoby dewastujące cudzą własność lub też dopuszczające się kradzieży pojazdów.

Różne modele kamer, w tym takie, które nie wymagają stacjonarnego zasilania, gdyż są wyposażone w panele solarne, dostarczające energię, można znaleźć w ofercie sklepu internetowego, którego właścicielem jest firma JELEŃ LESZEK "K&L" P.P.H.U. LESZEK JELEŃ. Dostawca dysponuje nowoczesnym sprzętem, który jest bardzo prosty zarówno w montażu, jak i w późniejszej obsłudze. 

Decydując się na zamontowanie kamery monitorującej nakierowanej na określony punkt (na przykład miejsce, gdzie dana osoba każdorazowo parkuje), należy również zadbać, by odpowiednio oznaczyć taką przestrzeń. W myśl ustawy RODO oraz polskiej ustawy o ochronie danych osobowych wizerunek utrwalony na kamerze stanowi przetwarzanie danych osobowych, podlegających ochronie z mocy prawa.  Aby nie zostać postawionym w stan oskarżenia za nieprzestrzeganie przepisów, należy w widocznym miejscu umieścić tabliczkę informującą, że dana strefa jest monitorowana. 

Data dodania: 12-08-2021
Autor: Oliwia Kowalczyk
Źródło:
https://reolink-sklep.pl/pl/c/Kamery-bezprzewodowe/14


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice