O firmie:


Telefon: 516675998

Strona: http://www.klimatools.pl

Nazwa: Klimatools

Adres: Liszki 213

Miejscowość: Liszki

Kod pocztowy: 32-060
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Od wielu lat działa na rynku firma Klimatools, świadcząc usługi klimatyzacyjne i ciepłownicze. Zatrudnia ona doświadczonych specjalistów, którzy na bieżąco śledzą nowości w branży i uczestniczą w szkoleniach, dzięki czemu mają rozległą wiedzę na temat wszelkich urządzeń pojawiających się na rynku. Na jej stronie dostępne są liczne certyfikaty i zaświadczenia potwierdzające kompetencje i umiejętności kadry, która podejmuje się realizacji najbardziej skomplikowanych projektów. 

Jest to przedsiębiorstwo działające między innymi w Krakowie, dla którego chłodnictwo, wentylacja czy klimatyzacja nie mają żadnych tajemnic. Ma ono grono stałych klientów, u których regularnie wykonuje konserwacje mroźni i chłodni. Chłodnicze usługi serwisowe świadczy od lat i dotyczą one zarówno instalacji, które były montowane przez jego specjalistów, jak i innych wykonawców. Dokonuje szybkich i solidnych napraw agregatów, aby do minimum ograniczyć straty ponoszone przez klientów.

Podejmując współpracę z tą firmą, można naprawdę sporo zyskać. Wśród jej usług można znaleźć:

  • specjalistyczne doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich urządzeń, dopasowanych do konkretnych potrzeb zleceniodawcy,
  • optymalizację kosztów instalacji,
  • profesjonalny montaż nabytych instalacji i urządzeń, dokonany przez najlepszych specjalistów,
  • specjalistyczny serwis urządzeń.

Wśród przedsiębiorstw korzystających z usług tej firmy są zakłady potrzebujące urządzeń chłodniczych do zachowania świeżości różnych produktów. Instalacja mroźni i chłodni należy do jej specjalizacji. Jej kadra perfekcyjnie dobierze odpowiednie urządzenia chłodnicze do konkretnego typu eksploatacji, gdyż w ofercie firmy są różne modele wydajnych agregatów. Fachowcy ci zajmą się również wyceną i pomiarami, które są bezpłatne dla nowych klientów, jak również przygotowaniem projektu instalacji. Skonfigurują zainstalowany sprzęt w taki sposób, aby odpowiadał konkretnym potrzebom firmy zleceniodawcy.

Pragnąc uniknąć strat z powodu awarii, warto skorzystać z kompleksowych usług tego przedsiębiorstwa, które ma też w ofercie opiekę nad urządzeniami. Regularna konserwacja, wykonana przez znających się na działających w instalacji urządzeniach, zapobiegnie nieprzewidzianym sytuacjom. Przeglądy techniczne agregatów, komór chłodniczych i mroźni firma przeprowadza sprawnie i fachowo.

Data dodania: 17-01-2022
Autor: Oliwia Kowalczyk
Źródło:
http://www.klimatools.pl/chlodnictwo/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Balice

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków