O firmie:


Telefon: 663641401

Strona: https://kocicalus.pl

Nazwa: Koci Całus

Adres:

Miejscowość: Chrząstawa Wielka

Kod pocztowy: 55-033
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Planując przyjęcie pod swój dach zwierzęcia trzeba to bardzo dobrze przemyśleć, by wszystkie strony były zadowolone. Zwierzę to decyzja na wiele lat - warto podejść do tej decyzji odpowiedzialnie, by nie być po jakimś czasie zmuszonym do drastycznej decyzji w postaci oddania komuś kota, na przykład z powodu jego nieodpowiedniego usposobienia. Pod uwagę trzeba wziąć nie tylko swój styl życia czy warunki w mieszkaniu, ale też rasę zwierzęcia, gdyż przedstawiciele różnych ras mocno się od siebie różnią. Poza tym duże znaczenie ma źródło, z jakiego pozyskuje się zwierzaka.

Kwestia ta jest bardzo ważna między innymi wtedy, gdy myśli się o zakupie rasowego kota. Warto pamiętać, że takie zwierzęta, choć mają wiele zalet, przede wszystkim są piękne, mogą być podatne na choroby - pod tym względem natura lepiej wyposażyła zwierzaki nierasowe. Wiele zależy od hodowli, chcąc zatem wybrać zwierzę, które będzie mogło cieszyć się dobrym zdrowiem przez wiele lat, trzeba postawić na dobry podmiot. Dobra hodowla kotów brytyjskich między innymi dba o czystość genów swych zwierząt, prowadzi rozród zwierzaków idealnie zdrowych oraz na bieżąco monitoruje stan zarówno ich, jak i małych kociaków. Ogromne znaczenie ma też odpowiednia częstotliwość rozrodu. Nie można dopuszczać, by był on zbyt częsty, gdyż grozi to pogorszeniem się stanu zdrowia kotki, a także słabszym miotem, poza tym jest dowodem braku empatii - takich hodowców należy omijać szerokim łukiem, także po to, by nie napędzać ich biznesu. Najlepiej wybierać niewielkie hodowle, w których każde zwierzę traktowane jest z wielką troską.

Takim miejscem jest Koci Całus, mała hodowla stworzona przez prawdziwych pasjonatów i osoby szczerze kochające wszystkie swoje koty, nawet te, które przeznaczone są do oddania. Hodowcy postępują z nimi tak jak z członkami rodziny, mają z nimi nieustanny kontakt, dzięki czemu kociaki są od razu przyzwyczajane do ludzi i nie boją się swych właścicieli. Aklimatyzacja w nowym miejscu także nie zajmuje im wiele czasu, dlatego firma ta jest idealnym miejscem do poszukania przyjaciela.

Wszystkie kotki są na stronie dokładnie opisane, obejrzeć można też ich zdjęcia. Korzystając z tej oferty, można mieć pewność, że zyskuje się pupila cieszącego się świetnym zdrowiem i doskonale ułożonego. Kotki te doskonale nadają się nawet do domów, w których mieszkają już inne zwierzęta.

Data dodania: 27-12-2022
Autor: Kamil Kalinowski
Źródło:
https://kocicalus.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław