O firmie:


Telefon: 509 499 338

Strona: https://loveexhibitions.com.pl/

Nazwa: Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o.

Adres: Wojska Polskiego 3

Miejscowość: Mysłowice

Kod pocztowy: 41-400
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Klientami przedsiębiorstwa Love Exhibitions Consulting są właściciele firm przygotowujący się do targów lub innych podobnych wydarzeń. Dzięki niemu robią dobre pierwsze wrażenie na odbiorcach, co sprawia, że są oni zainteresowani ich produktami lub usługami. Czekają na nich stabilne, bezpieczne w użytkowaniu i estetyczne stoiska targowe w konkurencyjnych cenach, które są tworzone na indywidualne zamówienie. W praktyce oznacza to, że klienci decydują o ich wymiarach, kształtach, dominującej kolorystyce czy materiale użytym w trakcie produkcji.

Poza sprzedażą przedsiębiorstwo to proponuje także montaż stoisk targowych w wybranym przez klienta miejscu, dzięki czemu nie musi on sobie zaprzątać głowy tego typu czynnościami ani organizować niezbędnych narzędzi. Pracownicy firmy, ze względu na wieloletnie doświadczenie, działają sprawnie, a tworzone przez nich konstrukcje wyróżniają się na tle innych i zapadają w pamięć.

Do najtańszych i najchętniej wykorzystywanych zalicza się modele szeregowe lub rzędowe, które odznaczają się niewielką wagą i uniwersalnością. Niektóre z nich mogą być stosowane  nie tylko w zadaszonych obiektach, ale i na otwartych przestrzeniach, a to ze względu na odporność na działanie czynników pogodowych. Na popularności zyskują także modele narożne z dostępem z dwóch stron, co ułatwia i przyspiesza obsługę klientów i nawiązywanie z nimi kontaktów. Konstrukcje te optymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń i dają możliwość rozsądnego jej zagospodarowania.

Osoby rozglądające się na otwartymi konstrukcjami stawiają chętnie na stoiska targowe półwyspowe znajdujące zastosowanie przede wszystkim podczas dużych imprez branżowych. Modele dostępne w tym przedsiębiorstwie odznaczają się nowoczesnym designem, który bez trudu wpasuje się w każdą przestrzeń. To profesjonalne i perfekcyjnie wykonane elementy wyposażane w liczne udogodnienia. Najczęściej są to gniazdka elektryczne, stoliki z krzesłami, niewielkie kosze na śmieci czy lampki zasilane ekologicznym i energooszczędnym oświetleniem LED.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice