O firmie:


Telefon: 661954181

Strona: https://www.lovelybaskets.pl/

Nazwa: Lovely Baskets

Adres: Kmicica 8

Miejscowość: Twardogóra

Kod pocztowy: 56-416
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Trudno wyobrazić sobie hodowanie pięknych kwiatów, ziół, warzyw i wielu innych roślin w domu, na tarasie czy balkonie bez eleganckich doniczek. Choć spełniają istotną funkcję ozdobną, to jednak forma ich wykonania ma również bezpośredni wpływ na to, jak rośliny będą się rozwijać. Najważniejsze jest to, aby akcesorium to dobrze trzymało wilgoć. Jednocześnie nie można zapominać o odpowiednim doborze jego wielkości. Zbyt małe może utrudnić rozwój kwiatom czy ziołom, w skrajnych przypadkach doprowadzając nawet do ich obumierania.

Wiele osób zwraca również uwagę na ekologię. Produkty muszą być wykonane z materiałów naturalnych, lub pochodzących wyłącznie z recyklingu. Okazuje się, że połączenie tych wszystkich cech jest możliwe, czego najlepszym dowodem jest oferta przygotowana przez firmę Lovely Baskets. Sprzedawane przez nią donice rattanowe sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Zostały skonstruowane w taki sposób, aby ułatwiać roślinom prawidłowy rozwój, będąc jednocześnie ważną ozdobą mieszkania, balkonu, tarasu czy nawet przydomowego ogródka. Rattanowa, dekoracyjna warstwa zewnętrza skrywa specjalny wkład wykonany z tworzywa sztucznego. Jego obecność sprawia, że wilgoć dłużej pozostaje we wnętrzu, zapewniając kwiatom, ziołom czy warzywom odpowiedni poziom nawodnienia gleby.

Co bardzo istotne, dostępne w tym sklepie internetowym produkty są bardzo przyjazne środowisku. Ozdobna otoczka jest wykonana z naturalnego materiału, natomiast wkład to tworzywo sztuczne, ale do jego produkcji wykorzystano wyłącznie komponenty pochodzące z recyklingu. Na uwagę zasługuje również duża różnorodność modeli tych doniczek. To nie tylko ciekawa kolorystyka, ale także mnóstwo form oraz wielkości akcesoriów do wyboru. Pomimo tego produkty te są dostępne w konkurencyjnych cenach i warto zapoznać się z nimi już teraz. Wysoka jakość tych donic sprawia, że z powodzeniem można je stosować nawet na otwartej przestrzeni. Choć będą wystawione na działanie trudnych warunków atmosferycznych, na pewno na długo zachowają swój doskonały wygląd.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław