O firmie:


Telefon: 12 683 96 00

Strona: https://grafenprofessional.eu/

Nazwa: Madejski Spółka Jawna

Adres: Kornela Makuszyńskiego 28

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-752
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Budowa domów czy obiektów przemysłowych wymaga wielu materiałów wysokiej jakości, umożliwiających fachowy montaż stolarki, parapetów, przepustów rurowych, konstrukcji szkieletowych i wielu innych w taki sposób, aby były one szczelne i gwarantowały izolację termiczną, jak i akustyczną. Poszukują ich nie tylko firmy budowlane i remontowe, ale także osoby prywatne pragnące dokonać drobnych remontów.

Takimi właściwościami wykazuje się letnia piana montażowa stworzona przez chemików firmy ze strony grafenprofessional.eu. Jest to artykuł cechujący się doskonałymi właściwościami izolującymi i wypełniającymi, pozwalający na solidne i trwałe wykończenie rozmaitych elementów. Jest to produkt, którego utwardzenie następuje w ciągu dwóch do czterech godzin. Po tym czasie pianka może być cięta, czyszczona oraz malowana. Doskonale przywiera do większości materiałów budowlanych. Wyjątek stanowią:

  • silikon,
  • teflon,
  • polietylen,
  • polipropylen.

Wykorzystywana jest nie tylko do obiektów mających służyć na lądzie, ale także na wodzie, ponieważ wykazuje wyjątkową odporność nawet na wodę morską. Często stosuje się ją także do izolacji na jednostkach pływających. Aby produkt spełniał oczekiwania, warto zapoznać się z jego charakterystyką i postępować zgodnie ze wskazówkami producenta, jeśli chodzi o sposób aplikacji i przechowywania.

Osoby zainteresowane zakupem wysokiej jakości chemii budowlanej znajdą w ofercie tego producenta także inne artykuły cechujące się wyśmienitymi cechami użytkowymi. Są wśród nich także inne rodzaje pianek, w tym:

  • całoroczna montażowa,
  • niskoprężna pistoletowa,
  • ognioodporna,

dostępne w opakowaniach różnej wielkości i sprawdzające się w bardzo wielu zastosowaniach. Poza tym producent ten oferuje także rozmaite kleje i uszczelniacze, kleje do styropianu, silikony uniwersalne i sanitarne oraz akryle. 

Asortyment jest wyjątkowo bogaty, a przy tym atrakcyjny cenowo, dlatego warto się nim zainteresować. Firma ta produkuje również profesjonalną chemię motoryzacyjną, znajdującą także zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Balice

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków