O firmie:


Telefon: 56 674-30-20

Strona: https://matbud-torun.pl/

Nazwa: Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Adres: Leśna 5

Miejscowość: Rozgarty

Kod pocztowy: 87-134
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Inwestorzy prywatni oraz firmy budowlane podejmujące się realizacji budów pod klucz często robią rekonesans w zakresie dostępności różnych materiałów, ich cen oraz możliwości zakupu większości produktów w jednym miejscu. Cenią sobie te firmy, które oferują elastyczne warunki współpracy i służą dodatkowymi, często specjalistycznymi usługami.

Przedsiębiorstwo Mat-Bud skupia 8 placówek handlowych i trzy oddziały produkcyjne, w których można znaleźć absolutnie wszystko, co niezbędne do wykonania remontu czy zbudowania skomplikowanego obiektu. Jest to największa hurtownia materiałów budowlanych, której celem jest obsługa klienta na najwyższym poziomie i dostarczenie mu wszystkiego, czego może potrzebować do:

  • wykonania fundamentów,
  • budowy ścian,
  • pokrycia murów dachem,
  • zbudowania instalacji,
  • wykończenia wnętrz,
  • położenia termoizolacji i wykończenia elewacji,
  • zagospodarowania terenu wokół wzniesionego budynku.

Przedsiębiorstwo to na bieżąco śledzi nowości na rynku i wprowadza je do oferty. Wsłuchuje się też w feedback od klientów i bierze pod uwagę ich opinie przy kolejnych zamówieniach od producentów. Warto dodać, że dysponuje rozbudowaną flotą pojazdów, najczęściej z HDS, dzięki czemu szybko i sprawnie dostarcza zamówiony towar na place budowy, a klient nie musi się martwić rozładunkiem.

W wielu miejscowościach obsługiwanych przez te markety inwestorzy kupią beton i kruszywa, ponieważ hurtownia ta dysponuje żwirownią i dwiema betoniarniami. Jest w stanie dostarczyć beton w wielu klasach, którego jakość sprawdzana jest przez nadzorujące produkcję laboratorium, jak i zaprawy murarskie i różne podsypki. Przedsiębiorstwo to ma w parku maszynowym pompogruszki, betonowozy, a także pompę stacjonarną o wysięgu 60 m.

Data dodania: 22-10-2022
Autor: Natan Grabowski
Źródło:
https://matbud-torun.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

SEDYMENT

Ciechocin

Trust Bydgoszcz

Bydgoszcz