O firmie:


Telefon: 343000052

Strona: https://furnigo.pl/

Nazwa: Meble-Bocian

Adres: Wręczycka 268

Miejscowość: Częstochowa

Kod pocztowy: 42-202
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Styl retro już od kilku sezonów jest preferowany, jeśli chodzi o wystrój wnętrz w polskich domach. Akcenty vintage mogą dotyczyć umeblowania albo różnych dodatków aranżacyjnych. Jeśli więc ktoś chce urządzić salon w takiej estetyce, to może sprawdzić, co dostępne jest w sklepie Furnigo. 

Stolik kawowy Retro vintage jest propozycją, obok jakiej nie można przejść obojętnie. Precyzyjnie wykonany mebel zwraca uwagę osób, dla których liczy się dbałość o każdy detal. Stolik zrobiony jest z naturalnych materiałów, wobec czego docenią go również miłośnicy ekologii. Prosta forma ławy pozwala na jej umieszczenie również we wnętrzach minimalistycznych. Jako centrum pokoju dziennego ten element umeblowania sprawdzi się znakomicie. 

Poza tym, że jest to mebel estetyczny, można go jeszcze zaliczyć do bardzo praktycznych. Wynika to z tego, że posiada specjalną półkę u dołu. Idealnie nadaje się ona do układania różnych przedmiotów codziennego użytku i tym samym, pozwala utrzymać porządek w najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniu w domu. Dlatego jeśli ktoś lubi połączenie estetyki i praktycznego zastosowania, to wskazany stolik spełni jego oczekiwania. 

Do produkcji stolika zostało użyte drewno lite sheesham, co daje gwarancję trwałości mebla przez wiele lat. Prezentujący się oryginalnie element umeblowania to inwestycja na wiele lat. Będzie idealnie wyglądać w otoczeniu innych mebli, utrzymanych w podobnej stylistyce. Wybierając wskazany stolik kawowy, dobrze będzie go umieścić w miejscu centralnym, aby wszystkie jego walory w pełni uwydatnić. To, że stolik wykonany jest ręcznie, jest jego dodatkowym walorem. Dbałość o każdy detal w wykonaniu można zauważyć od razu. Mebel ma naturalne odbarwienia i nierówności, wynikające z samodzielnego sposobu obróbki. Jeszcze bardziej świadczy to o jego wyjątkowości. 

Kawowy stolik w klimacie retro pomimo swojej prostej formy i nierzucania się w oczy, jest chętnie wybierany. To właśnie nawiązanie do minimalizmu i kunsztowne wykonanie zachęcają do jego zakupu. 

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice