O firmie:


Telefon: +48607380627

Strona: https://www.mglassproject.pl/

Nazwa: M.GlassProject

Adres: Tenisowa 5

Miejscowość: Raszyn

Kod pocztowy: 05-090
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Stawianie na naturalne, nieprzetworzone składniki w diecie swojej oraz rodziny to dziś dobra forma wsparcia dla zdrowia, polecana osobom w każdym wieku. Aby jak najdłużej korzystać z dobroci natury, niezbędna jest także wiedza o ich właściwym przechowywaniu. Istnieje sporo wartościowych dla organizmu produktów, które muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach. Nie zawsze sprawdza się pogląd, że wystarczy dane warzywo, owoc, nasiona czy przetwory po prostu włożyć do lodówki. Niskie lub wysokie temperatury niszczą wiele składników odżywczych. Witamin i minerałów można nieświadomie pozbywać się, wystawiając opakowanie z danym produktem na działanie promieni słonecznych. Dobrym przykładem jest tutaj oliwa, która traci swoje właściwości pod wpływem nadmiernego kontaktu ze słońcem.

Chcąc zachować świeżość oraz jakość produktów spożywczych w swoim domu czy miejscu pracy, warto sięgać po te, które są dostępne w sprzedaży w butelkach z przyciemnionym szkłem. Zastosowane wybarwienie nie przepuszcza światła, chroniąc tym samym zawartość. Samo opakowanie również jest wartościowe, gdyż po zużyciu jego zawartości można butelkę dokładnie umyć, osuszyć i wykorzystać ponownie. Szkło nie przewodzi smaków, zapachów oraz nie wybarwia się, więc przyda się do bardzo wielu rzeczy. Do szklanego pakowania z zakrętką i dozownikiem, jakie występuje chociażby w oliwie, można wlać inny zdrowy tłuszcz z dodatkiem rozmaitych aromatów. Powstałe połączenie może służyć jako przeprawa do wielu dań, podkreślając ich smak i podnosząc poziom wartości odżywczych.

W podobny sposób można wykorzystać buteleczki farmaceutyczne. Po dokładnym umyciu świetnie sprawdzą się do przechowywania suszonych ziół czy ich mieszanek. Dla osób, które chciałyby wymienić wszystkie stosowane obecnie w swojej kuchni słoiczki i pojemniki na ich szklane odpowiedniki, poleca się ofertę dostępną na stronie internetowej mglassproject.pl. Klient znajdzie tam wzory buteleczek o różnych kształtach i rozmiarach, które można dobrać w zależności od potrzeb.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa