O firmie:


Telefon: 513 006 168

Strona: https://www.mistal-ogrodzenia.pl/

Nazwa: MISTAL ACCESSORIES

Adres: Robotnicza 5

Miejscowość: Świdnica

Kod pocztowy: 58-100
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Ogrodzenia, których rolą jest ochrona otaczanego terenu czy obiektu, muszą cechować się solidnością i trwałością. Aby jednak faktycznie mogły zapewniać bezpieczeństwo, niezawodny powinien być każdy, najmniejszy nawet element – od śrub i obejm do zawiasów i wózków bramowych. Właśnie dlatego podczas zespalania poszczególnych paneli czy łączenia ze sobą odcinków siatki należy stosować wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, rdzę i deformacje części montażowe. Wybór takich podzespołów jest bardzo istotny także ze względów czysto praktycznych, gdyż dobre jakościowo klamry czy łączniki mocuje się szybko i łatwo, bez konieczności usuwania luzów. Nie bez znaczenia jest też estetyka wykonania tego typu akcesoriów.

Świdnicka firma Mistal Accessories zapewnia niezmiennie wysoką jakość wszystkich oferowanych akcesoriów konstrukcyjnych do ogrodzeń i bram. Klienci mogą zamawiać części do:

 • paneli,
 • gabionów,
 • siatek ogrodzeniowych,
 • przęseł sztachetowych i kutych,
 • concertiny i drutu kolczastego.

W procesie produkcyjnym wdrażane są bardzo restrykcyjne metody kontroli jakości, przeprowadzane są również testy mechaniczne i próby w komorze solnej pozwalające ocenić odporność korozyjną wyrobów. Dzięki temu klient ma pewność, że otrzymuje produkt, który spełni jego oczekiwania i będzie bezproblemowo pełnił swą funkcję przez lata. Bardzo dokładna weryfikacja wszystkich wytwarzanych części sprawia też, że zachowują one powtarzalność wymiarową.

Przedsiębiorstwo dba również o precyzyjne wykonanie podzespołów i o zastosowanie budulca o jednakowych parametrach. Stal nierdzewna, metal malowany proszkowo czy ocynkowany, ale też aluminium i plastik – to materiały wykorzystywane do wyrobu takich części jak:

 • wsporniki,
 • ceowniki,
 • klamry montażowe,
 • łączniki hakowe,
 • wysięgniki do drutu kolczastego,
 • przelotki blaszkowe.

Oprócz tego klienci mają do dyspozycji podzespoły potrzebne do spięcia różnego rodzaju ogrodzeń przenośnych wykorzystywanych na przykład w trakcie koncertów. Użycie tych łączników pozwala także na wygodny demontaż płotu tymczasowego. Osobny dział stanowią elementy wykończeniowe, wśród których są zaślepki, maskownice, profile zaczepu czy kapturki. Katalogi z dostępnymi elementami do bram i ogrodzeń można znaleźć na stronie producenta: mistal-ogrodzenia.pl. Dodatkowo firma oferuje możliwość wykonania akcesoriów montażowych na zamówienie.

Data dodania: 27-12-2022
Autor: Gabriel Pawłowski
Źródło:
https://www.mistal-ogrodzenia.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław