O firmie:


Telefon: 61 306-77-77

Strona: https://modernomundo.pl/

Nazwa: Moderno Mundo Sp.z o.o.

Adres: Firmowa 10

Miejscowość: Gądki

Kod pocztowy: 62-023
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Drukarnia Moderno Mundo Sp.z o.o. zaprasza do współpracy wszystkie osoby, którym zależy na tym, by ich produkty były pięknie opakowane, co znacznie zwiększa szanse na zdobycie nowych klientów. Hala produkcyjna i biuro sprzedażowe obsługujące zainteresowanych znajduje się w Robakowie. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem 61 0306 77 77. 

Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym i profesjonalnie rozbudowanym parkiem maszynowym, w którym znajdują się wydajne oraz zapewniające wysoką jakość pracy urządzenia. Specjalnością firmy są nadruki na folii. Dotyczy to również różnego rodzaju opakowań. To, co wyróżnia ten podmiot na tle konkurencji, to fakt, że jego kadra nie ogranicza się jedynie do realizowania zleceń z zakresu przenoszenia obiektów z pliku na materiał zewnętrzny. W zespole znajdują się również wykwalifikowani graficy. Dzięki temu kontrahenci, którzy nie mają swojego pomysłu na wykonanie reklamy lub opakowania, mogą zamówić opracowanie projektu od podstaw pracownikom tej drukarni. 

Oczywiści przystąpią oni do zadania na podstawie wskazówek udzielonych przez zleceniodawców. Sami też mogą zadać pewne pytania, by zebrać niezbędną wiedzę do stworzenia spersonalizowanego wzoru odpowiadającego zarówno charakterowi marki, jak i jej potencjalnym klientom. Dzięki temu zaproponują estetyczną grafikę, która będzie działała perswazyjnie na przedstawicieli danej grupy docelowej. Każda wymyślona koncepcja jest konsultowana z kontrahentem.

Specjaliści stosują druk fleksograficzny z wykorzystaniem najlepszych szybkoschnących i elastycznych farb. Technika ta pozwala na zachowanie olbrzymiej detaliczności i osiągnięcie pięknych, intensywnych kolorów. Największą zaletą jest jednak żywotność. Nanoszone grafiki nie ścierają się, nie blakną i są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych jak wilgoć, promieniowanie słoneczne czy niskie temperatury.

Firma cieszy się pozytywnymi opiniami. Klienci potwierdzają, że efekty pracy są zadowalające, a ekipa nigdy nie przekracza ustalonych terminów. Oferta kierowana jest zarówno do przedsiębiorstw oraz małych działalności gospodarczych, jak i osób indywidualnych. 

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań