O firmie:


Telefon: +48 500 456 300

Strona: https://mondi.pl/

Nazwa: MONDI sp. z o.o.

Adres: Plac Andersa 3

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61--89
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Agencja pracy zaprezentowana pod adresem mondi.pl zapewnia skuteczne wsparcie bezrobotnym. Posiada oferty zatrudnienia w rozmaitych dziedzinach. Są one dostępne na terenie całych Niemiec, w tym również w landach znajdujących się przy granicy z Polską. Każda propozycja została dokładnie przedstawiona, z uwzględnieniem takich informacji jak zarobki, warunki zatrudnienia oraz zakwaterowania.

Do wyboru są oferty przeznaczone dla przedstawicieli różnych profesji, w tym dla elektryków, mechatroników, logistyków oraz ślusarzy.  Propozycje dla siebie znajdą również osoby, które interesuje praca w Niemczech na magazynie. Do wykonywania zatrudnienia nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego, ani nawet doświadczenie w tej dziedzinie. Istotne jest za to, aby pracownik wykonywał swoje zadania w sposób sumienny oraz terminowy.

Obowiązki związane z pracą jako magazynier obejmują między innymi przyjmowanie oraz oraz sortowanie towaru, jego wydawanie, a także wprowadzenie niezbędnych informacji do systemu. Pracownicy są zatrudnieni na niemieckich warunkach, w związku z czym mogą liczyć na atrakcyjne stawki godzinowe, a także na uzyskanie awansu. Chętne osoby mają możliwości nauki języka na kursach organizowanych przez agencję pracy.

Każda oferta została dokładnie opisana, aby zainteresowana osoba dokładnie wiedziała, jakie są dokładne warunki zatrudnienia. Pracownicy pozostają pod opieką koordynatora, który pomaga im w załatwieniu niezbędnych formalności i wspiera w szukaniu noclegu. Firma zatrudnia ekspertów, którzy kompleksowo pomagają w znalezieniu nowego zawodu, w tym zajmują się tłumaczeniem niezbędnych dokumentów.

Proces rekrutacji jest klarowny i przebiega zgodnie z określonymi etapami. Na początku należy wypełnić formularz aplikacyjny, dołączając do niego swoje CV i inne wymagane dokumenty. Kolejnym krokiem jest przejście rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli uzyska się pozytywny wynik, następuje podpisanie umowy. Ostatni etap to oczywiście wyjazd do Niemiec i rozpoczęcia zatrudnienia.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań