O firmie:


Telefon: 883287742

Strona: https://monitoring-system.pl/

Nazwa: Monitoring & IT

Adres: Tetmajera 19

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-352
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W trosce o bezpieczeństwo domu oraz osób w nim mieszkających warto zapoznać się z ofertą firmy z portalu monitoring-system.pl. Przedsiębiorstwo zapewnia możliwość zakupu nowoczesnych systemów do monitoringu budynków, a także miejsc pracy np. placów handlowych. Dzięki temu odpowiednie dla siebie urządzenia mogą znaleźć zarówno prywatni konsumenci, jak i instytucje państwowe oraz samorządowe. Ostatni z wymienionych klientów bardzo często wybiera kamery na kartę SD, ponieważ takie rozwiązanie umożliwia przeglądanie nagrań na dowolnym urządzeniu np. na komputerze lub tablecie.

Systemy monitoringu świetnie sprawdzają się na targowiskach, gdzie przebywa zazwyczaj mnóstwo ludzi. Zdarzające się w takich miejscach kradzieże sprawiają, że na właścicielu placu ciąży obowiązek właściwej ochrony zarówno sprzedawców, jak i klientów. Zebrany za pomocą profesjonalnej kamery materiał dowodowy może być bardzo istotnym elementem podczas policyjnego dochodzenia. Wysokiej jakości kamery gwarantują możliwość nagrywania obrazu bardzo dobrej jakości. W ten sposób przeglądając nagranie, można zauważyć szereg detali, a także rozpoznać ludzkie twarze.

Dowolna kamera z oferty krakowskiego przedsiębiorstwa może zostać podłączona do internetu. Umożliwia to podgląd nagrywanego obrazu w czasie rzeczywistym. Jest to rozwiązanie polecane szczególnie firmom, które zatrudniają ochroniarzy. Podgląd na żywo umożliwia ich szybką interwencję w przypadku sytuacji zagrażających zdrowiu osób lub mieniu przedsiębiorstwa. Małopolska firma poza wysokiej jakości systemami do monitoringu oferuje także możliwość ich profesjonalnego montażu. Jest on wykonywany przez doświadczonych pracowników, którzy są w stanie doradzić klientowi, na których budynkach konkretnej posesji powinny zostać zamontowane kamery. Pozwala to na objęcie monitoringiem szerokiego obszaru, co w sposób oczywisty pomaga w zaoszczędzeniu pieniędzy. Przemyślany montaż urządzeń sprawia, że w celu osiągnięcia optymalnego efektu konsument nie musi decydować się na zakup większej ilości kamer.

Data dodania: 02-12-2020
Autor: Maks Sikorski
Źródło:
https://monitoring-system.pl/291-kamery-specjalistyczne


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Balice

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków