O firmie:


Telefon: +48 61 279 44 44

Strona: https://mpskylights.pl/

Nazwa: MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA

Adres: Świętokrzyska 5

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Świetliki dachowe to elementy montowane w obiektach użyteczności publicznej, nieco rzadziej w budynkach prywatnych. Spotyka się je w halach magazynowych, centrach logistycznych, fabrykach, a niekiedy placówkach medycznych lub oświatowych. Ich zadaniem jest doprowadzanie światła słonecznego do pomieszczeń, co przekłada się na optymalne warunki oświetleniowe oraz zadowolenie osób przebywających we wnętrzach. Świetliki są montowane ze względów praktycznych, ponieważ gwarantują odczuwalne oszczędności. Nie wymagają bowiem częstego włączania światła, co przekłada się na niższe rachunki za prąd. Więcej informacji na temat ich budowy, kształtów czy zastosowania udostępniono na witrynie mpskylights.pl. Należy ona do renomowanego przedsiębiorstwa, dbającego o jakość wszystkich sprzedawanych wyrobów.

Na asortyment firmy składają się naświetla dachowe, odporne na zniszczenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych. Odnajdują się one niemalże w każdych warunkach i występują w wersji łukowej, płaskiej, obrotowo-łukowej oraz kominowej. Są tworzone z wytrzymałych materiałów, niepodatnych na działanie korozji. Zazwyczaj jest to aluminium, czyli metal o małej wadze lub stal cynkowana. Zasada działania świetlików jest bardzo prosta. Bazują one na zasadzie odbić lustrzanych i odznaczają się wydajnością.

Ich montaż warto powierzyć specjalistom, którzy zadbają o ominięcie przegród oraz doprowadzenie światła do odpowiednich punktów. Wykorzystują oni sztywne lub elastyczne tunele o długości wynoszącej kilka metrów, które pokryto refleksyjną powłoką lustrzaną. Naświetla cieszą się sporą popularnością ze względu na niewygórowane ceny, oszczędności, jakie przynoszą oraz możliwość ograniczenia zużycia prądu. To szczelne i solidne wyroby, przekładające się na komfort, a niekiedy wydajność osób znajdujących się w budynku.

Świetliki stanowią podstawę konstrukcji użytkowych, a do ich zalet zalicza się wysoką trwałość, która sprawia, że rzadko potrzebują wymiany na nowe lub przeprowadzania napraw. Poprawiają one warunki pracy i nie wymagają przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych. To łatwe w utrzymaniu w czystości wyroby, o których warto pomyśleć na etapie budowy obiektu. Niektórzy wykorzystują je w formie dodatkowych wentyli bezpieczeństwa, nieocenionych w razie wybuchu ognia lub awarii instalacji.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań