O firmie:


Telefon: 42 712 56 10

Strona: https://www.nfk.com.pl

Nazwa: NFK J. KOPA Sp. J

Adres: Kościelna 7

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

Kod pocztowy: 95-070
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wózki widłowe to urządzenia powstałe z myślą o przenoszeniu ładunków o dużej wadze i większych gabarytach oraz umieszczaniu ich na półkach regałów magazynowych. Usprawniają one pracę w halach produkcyjnych, zakładach przetwórczych, fabrykach oraz centrach logistycznych i sprawdzają się w branży przemysłowej, budowlanej, logistycznej oraz spożywczej. Można je spotkać w supermarketach, na placach budowy oraz w niektórych sadach. Część modeli może być bowiem wykorzystywana na otwartych przestrzeniach. Nie niszczą się one pod wpływem działania czynników atmosferycznych i zapewniają cichą pracę.

Wózki są nabywane przez przedsiębiorców chcących inwestować w prowadzoną przez siebie działalność oraz zapewnić sobie sprawny rozładunek towarów, niezależnie od ich wagi. Część z nich decyduje się na wózek kompletacyjny, dostępny na stronie nfk.com.pl. Znajdują się na niej nowoczesne modele o dużej zwrotności, które sprawdzają się w ciasnych korytarzach. Firma prowadzące witrynę proponuje modele elektryczne. Cieszą się one uznaniem ze względu na zerową emisję szkodliwych substancji i bezproblemową obsługę.

Modele elektryczne odznaczają się szerokim zastosowaniem, dlatego sprawdzają się niemalże w każdej branży. Składają się ze stalowej ramy, niepodatnej na działanie korozji, przeciwwagi, chroniącej przed przewróceniem się wózka, masztu, dzięki któremu istnieje możliwość opuszczania i podnoszenia ładunków oraz wideł. Urządzenia te mają także dźwignie służące do sterowania, pedały oraz kierownicę. Gwarantują bezpieczną i wydajną pracę w różnych warunkach.

Przedsiębiorstwo dysponuje wózkami nowymi, pochodzącymi od zaufanych producentów oraz modelami używanymi. Interesują się nimi z reguły właściciele start-upów i mniejszych firm, dla których zakup nowych urządzeń byłby niemożliwy ze względów finansowych. Sprzęty, jakie nabywają, są w doskonałym stanie technicznym, dzięki czemu kupujący nie martwią się obecnością niewidocznych na pierwszy rzut oka usterek, których usuwanie wiązałoby się z dodatkowymi kosztami.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Solcraft Sp. z o. o.

Brzeziny

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

Łódź

AGRO-OGRODNICZY.PL

Grabów