O firmie:


Telefon: (61) 8200-449

Strona: https://oneclick-workflow.pl/

Nazwa: OneClick

Adres: Jana Matejk 1

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-766
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nowoczesne systemy elektroniczne sprawdzają się w halach magazynowych, fabrykach, biurowcach i nie tylko. Ułatwiają zarządzanie personelem oraz komunikowanie się między działami. Ponadto gwarantują swobodny przepływ informacji oraz bezproblemową pracę z dokumentami firmowymi. Dzięki nim przedsiębiorcy mogą całkowicie zrezygnować z faktur papierowych, które zajmują cenną przestrzeń biurową. Trzeba je wydrukować, co oznacza, że właściciele firm powinni zaopatrzyć się w drukarki i tonery, co wiąże się ze sporym wydatkiem. Muszą też posiadać papier, znaczki oraz koperty.

Kwestiami tymi nie zaprzątają swojej głowy przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na elektroniczny obieg dokumentów w firmie. Dzięki niemu podwładni nie czują się przytłoczeni papierową dokumentacją i otrzymują łatwy dostęp do pism, co ułatwia ich odnajdywanie. Rozwiązanie to chroni przed niepoprawnym archiwizowaniem dokumentów oraz ich zagubieniem. Są one bardzo dobrze chronione, przez co ryzyko dostania się wrażliwych danych w niepowołane ręce jest bliskie zeru. Za pomocą nowoczesnych systemów można skracać czas niezbędny na tworzenie i wysyłanie ważnych pism.

Wszystkie osoby zainteresowane podobnymi rozwiązaniami mogą nawiązać współpracę z przedsiębiorstwem Suncode. Jest to firma, która doskonale orientuje się w nowinkach technologicznych i stale poszerza swoją ofertę o ciekawe propozycje. Składają się na nią między innymi systemy wysyłające powiadomienia elektroniczne na temat bieżących statusów dokumentów. Usprawniają one komunikację i ułatwiają odnajdywanie poszczególnych pism osobom mającym do tego uprawnienia. Są też dopasowywane do indywidualnych potrzeb nabywców, których liczba z roku na rok nieustannie rośnie.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań