O firmie:


Telefon: 607-384-323

Strona: http://www.orzel-trans.pl/

Nazwa: Orzeł-Trans

Adres: Rolna 26

Miejscowość: Dąbrowa

Kod pocztowy: 62-070
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kamień dekoracyjny jest chętnie wykorzystywanym materiałem do zdobienia domów. Ze względu na swoją wytrzymałość może być użyty na ścianę, podłogę lub jako materiał do budowy kominka. Dzięki niemu wnętrze od razu wydaje się bardziej eleganckie. Istnieją różne rodzaje kamieni dekoracyjnych dostępnych na rynku. Wyboru należy dokonywać na podstawie osobistych preferencji, przewidzianego zastosowania oraz posiadanego budżetu.

Marmur jest skałą metamorficzną, która powstaje z wapienia. Może występować w wielu kolorach i wzorach, w zależności od tego, gdzie się znajduje i ile czasu upłynęło od jego powstania. Wykonuje się z niego blaty, podłogi i inne powierzchnie użytkowe w domach. Często stosuje się go do wytwarzania paneli kuchennych, które chronią ściany przed zabrudzeniami. Jego instalacja nie wymaga zastosowania dodatkowych wsporników. Tymczasem granit to jeden z najtwardszych kamieni, dzięki czemu może być stosowany w wielu konstrukcjach wewnętrznych bez obawy o uszkodzenie w wyniku codziennego użytkowania. Granit jest niezwykle popularnym tworzywem do produkcji blatów kuchennych ze względu na swoją trwałość i odporność na plamy. Jeśli ma zostać umieszczony na zewnątrz z narażeniem na trudne warunki pogodowe, zaleca się wybór płyt granitowych wykończonych w kamieniołomach zamiast płyt polerowanych. Inaczej może dojść do wypaczenia się materiału, głównie ze względu na promieniowanie UV.

Wysokiej jakości kamień ozdobny w Poznaniu oferuje przedsiębiorstwo Orzeł-Trans. Zajmuje się ono nie tylko sprzedażą tego typu surowców, ale również ich transportem. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że materiał dotrze do nich w nienaruszonym stanie. Ponadto korzystają z profesjonalnego doradztwa ze strony pracowników przedsiębiorstwa. Firma świadczy także usługi z wykorzystaniem sprzętu z dźwigiem hydraulicznym, stosowanego głównie do przewożenia ciężkich ładunków na duże odległości. Dzięki temu może działać również w wielu innych miejscowościach na terenie województwa wielkopolskiego.

Data dodania: 30-12-2022
Autor: Oliwia Kowalczyk
Źródło:
http://www.orzel-trans.pl/oferta-kamien.html


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań