O firmie:


Telefon: 782 22 88 32

Strona: https://bau-tec.pl/

Nazwa: P.H. BAU-TEC

Adres: Wilsona 30

Miejscowość: Częstochowa

Kod pocztowy: 42-200
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przedsiębiorstwo ze strony bau-tec.pl działa w branży od dawna, specjalizując się w imporcie oraz dystrybucji rozmaitych narzędzi warsztatowych, pochodzących między innymi od takich firm jak Honiton, Vorfal, Falcon, Silver i wielu innych. Stara sią, aby w jego asortymencie nie zabrakło produktów poszukiwanych przez profesjonalistów i amatorów. Nieustannie poszerza ofertę, w której można między innymi znaleźć:

  • tarcze do cięcia i szlifowania różnych materiałów,
  • ładowarki do akumulatorów samochodowych,
  • szczypce,
  • ściągacze,
  • mierniki

oraz wiele innych narzędzi ręcznych. Przedsiębiorstwo to zatrudnia wysokiej klasy specjalistów doskonale znających asortyment i umiejących udzielić wsparcia technicznego i przy wyborze produktów.

Z pewnością znajdą tam odpowiedni sprzęt właściciele warsztatów samochodowych i przydomowych, dlatego warto regularnie odwiedzać strony sklepu, aby zapoznać się z nowym asortymentem. Warto dodać, że wszystkie produkty do nabycia zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, cechują się wysoką jakością oraz atrakcyjnymi cenami.

Wśród wielu polecanych produktów są między innymi tarcze listkowe idealnie nadające się do obróbki takich materiałów jak:

  • aluminium,
  • metale niezależne,
  • stal zwykła, stopowa i nierdzewna,
  • drewna,

a także innych materiałów wrażliwych na temperaturę. W asortymencie sklepu dostępne są tarcze lamelkowe różniące się zarówno rozmiarem, jak i granulacją papieru. Można tam także nabyć szczotki druciane tarczowe i czołowe i mnóstwo różnych tarcz do cięcia. Klienci znajdą tam również doskonałej jakości tarcze diamentowe do szlifowania betonu. Artykuły te sprawdzą się nie tylko w pracach przydomowych, ale i do zastosowań profesjonalnych. Wszystkie dostępne w tej kategorii akcesoria do narzędzi charakteryzują się wysoką jakością wykonania, niezawodnością oraz trwałością, dlatego spełnią oczekiwania każdego klienta.

Poza narzędziami warsztatowymi do typowych i niestandardowych zastosowań są tam także dostępne inne artykuły, niezbędne w każdym gospodarstwie przydomowym, a także mnóstwo urządzeń motoryzacyjnych, sprawdzających się nawet w najlepszych warsztatach samochodowych Z pełną ofertą sklepu można się zapoznać, odwiedzając jego strony. Warto dodać, że sklep prowadzi również własny blog, gdzie można znaleźć wiele przydatnych porad z wielu dziedzin.

Data dodania: 14-11-2021
Autor: Gabriel Pawłowski
Źródło:
https://bau-tec.pl/pl/c/Tarcze-listkowe/69


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice