O firmie:


Telefon: +48 618 13 54 94

Strona: http://www.mieszkania-plandex.pl/

Nazwa: Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom.

Adres: Bukowska 3

Miejscowość: Stęszew

Kod pocztowy: 62-060
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Plandex jest popularnym wielkopolskim deweloperem, który cieszy się nieposzlakowaną opinią. Jego inwestycje wyróżniają się nowoczesną architekturą, w której wysoka jakość idzie w parze z funkcjonalnością i dbałością o detale. Najnowsza propozycja w ofercie to mieszkania na sprzedaż we Wrześni. Nowo powstałe osiedle położone jest w rejonie ulic Szosa Witkowska i Strzykały. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać pomiędzy lokalami 2- i 3-pokojowymi, z loggią oraz specjalnym dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ceny zaczynają się już od 122.000 zł brutto.

Inwestycja, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wspomnianej firmy, w udany sposób łączy funkcjonalność i design. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i przemyślany podział na część mieszkalną oraz rekreacyjną przekładają się na duży komfort mieszkańców. Do tego dochodzi szereg udogodnień takich jak miejsca parkingowe w bezpośrednim otoczeniu, siłownia, rowerownia, plac zabaw czy komórki lokatorskie. Budynki zostały ustawione w sposób gwarantujący najlepsze nasłonecznienie, modernistyczne przeszklenia sprawiają, że wnętrza są jasne, a cała konstrukcja przekłada się na dużą elastyczność w organizacji. Osiedle zlokalizowane jest w cichej i spokojnej części miasta.

Sama Września to malownicze miasteczko, które leży 50 km od Poznania. Przy tym jednak warto podkreślić, że dobre połączenie kolejowe oraz bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A2 decydują i pierwszorzędnej komunikacji. Dzięki temu, by dostać się do serca stolicy Wielkopolski, potrzeba nie więcej niż 30 minut. Natomiast w bezpośredniej okolicy jest bardzo zielono - idealną przestrzeń do rekreacji na świeżym powietrzu zapewniają Zalew Wrzesiński i duży kompleks leśny Nadleśnictwa Mierzejewo.

Zakup lokalu mieszkalnego od dewelopera to optymalny sposób na ulokowanie swoich środków. Inwestorzy za sprawą obowiązujących regulacji prawnych zyskują gwarancję bezpieczeństwa i pewności, a przy tym zyskują dużą dowolność w kwestii dostosowania powierzchni oraz układu mieszkania do potrzeb.

Data dodania: 15-06-2020
Autor: Natasza Adamczyk
Źródło:DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań