O firmie:


Telefon: 22 618 07 86

Strona: https://planeta-budowlana.pl/

Nazwa: Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.

Adres: Radzymińska 157

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-576
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Inwestorzy poszukujący fachowców wykańczających domy i mieszkania znajdują w Internecie mnóstwo firm oferujących swoje usługi. Zwykle wybierają tych specjalistów, którzy mogą się pochwalić dobrymi opiniami i dysponują specjalistycznym sprzętem. Niektórzy klienci rozpytują wśród rodziny i znajomych, oczekując, że ktoś poleci im godne zaufania przedsiębiorstwo. Zawsze jednak z uwagą obserwują, z jakimi narzędziami robotnicy zgłaszają się do pracy, oczekując, że zlecenie zostanie wykonane zgodnie z ich oczekiwaniem i w rozsądnym czasie.

Chcąc sprostać takim oczekiwaniom, właściciele firm powinni pomyśleć o sukcesywnym zaopatrzeniu swoich fachowców w dobrej jakości, specjalistyczne urządzenia, wśród których powinien się znaleźć sprzęt do tynkowania i malowania natryskowego. Planeta Budowlana to portal stworzony dla amatorów i profesjonalistów, który ma do zaoferowania mnóstwo narzędzi i elektronarzędzi wielu znanych producentów. W asortymencie ma rozmaite agregaty do malowania ścian farbami o różnej gęstości. Sporym zainteresowaniem cieszą się maszyny firmy Graco, które mogą rozpylać nie tylko farby, ale też:

  • materiały izolacyjne, 
  • lakiery,
  • bejce,
  • preparaty antykorozyjne,
  • farby ogniochronne.

Są one cenione za wydajność, oszczędność materiału, szybkość prac i łatwość dotarcia w najdrobniejsze zakamarki. 

Urządzenia te są obecnie powszechnie wykorzystywane przez zakłady remontowo-budowlane. Praca z ich pomocą jest łatwiejsza, mniej męcząca, a dzięki ogromnej precyzji nakładania farby gwarantuje zadowolenie klientów. W ofercie hurtowni można znaleźć różne modele tych niezwykle przydatnych maszyn. Znajdą tam coś dla siebie także majsterkowicze pragnący odnowić wnętrza własnego domu. Są to maszyny łatwe w użyciu, efektywne, sprawdzające się także na zewnątrz, np. do malowania elewacji. 

Osoby pragnące zakupić takie urządzenie, ale ze względu na bogactwo oferty mające problem z podjęciem decyzji, zawsze mogą skorzystać z fachowej pomocy personelu sklepu, który doskonale orientuje się w asortymencie i chętnie pomaga w wyborze.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa