O firmie:


Telefon: 531 110 005

Strona: https://pol-aura.pl

Nazwa: Pol-Aura

Adres: Różnowo 62e

Miejscowość: Dywity k/Olsztyna

Kod pocztowy: 11-001
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wysokiej klasy odczynniki chemiczne są niezbędne podczas prowadzenia różnych prac laboratoryjnych. Powodzenie operacji jest uzależnione od tego, czy dany odczynnik będzie zawierał roztwór, bez żadnych dodatkowych zanieczyszczeń, które mogą wpłynąć na wyniki. Z tego względu warto nabyć dobrej jakości produkty od sprawdzonej firmy. Z czyich usług skorzystać?

Dobrym wyborem jest złożenie zamówienia na stronie internetowej pol-aura.pl. Hurtownia sprzedaje najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Asortyment zawiera między innymi artykuły wyprodukowane przez Thermo Fisher Scientific, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Nic w tym dziwnego, ponieważ odczynniki Alfa Aesar są tworzone przez wysoko wykwalifikowanych fachowców i zgodnie ze wszystkimi aktualnymi normami obowiązującymi w Polsce oraz Unii Europejskiej, więc mogą być wykorzystywane w różnego typu laboratoriach, państwowych centrach badawczych, branży chemiczne oraz doświadczalnej. Proponowane odczynniki mogą służyć do przeprowadzania analiz i eksperymentów, jako wskaźniki pomagające w odróżnieniu różnych związków chemicznych oraz wykonywania kontrolnych czynności jakościowych. Producent gwarantuje, że odczynniki są czyste, a substancja dobrze zabezpieczona. Warto zaznaczyć, że hurtownia przechowuje produkty w odpowiednich warunkach. Ponadto do transportu substancji przedsiębiorstwo wykorzystuje nowoczesne pojazdy wyposażone w bezpieczne pojemniki.

Klienci mogą kupić substancje organiczne, nieorganiczne, metaloorganiczne, czyste metale, pierwiastki (również pierwiastki ziem rzadkich), związki metali szlachetnych, katalizatory, biochemikalia, produkty ogniw paliwowych, nanomateriały, rozmaite produkty analityczne. Poszczególne odczynniki można zamówić w różnych ilościach, od jednej próbki do kilku kilogramów (litrów). Warto zaznaczyć, że hurtownia jest gotowa na realizację zamówień niestandardowych, spoza oferty. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Data dodania: 30-05-2022
Autor: Laura Marciniak
Źródło:
https://pol-aura.pl/alfa-aesar-m-10.html


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LOGBAR Sp. z o.o.

Elbląg

Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska

Olsztyn

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "MEYER"

Nowina