O firmie:


Telefon: 507 022 814

Strona: https://eszkoleniabhp.com/

Nazwa: PPHU "BU-MOR"

Adres: Zagrodowa 67

Miejscowość: Oświęcim

Kod pocztowy: 32-600
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Szkolenia BHP to sposób na osiągnięcie zgodności z przepisami prawa pracy, zmniejszenie ryzyka i obniżenie kosztów. Zapewniając wszystkim pracownikom dostęp do odpowiednich szkoleń z tego zakresu, można zredukować prawdopodobieństwo wystąpienia wypadku. Ważne jest, aby kierownicy i przełożeni zostali przeszkoleni w dziedzinie aktualnych zasad BHP. Chcąc zapisać swoich pracowników na odpowiednie szkolenie w tym zakresie, warto skorzystać z oferty doświadczonego przedsiębiorstwa BU-MOR.

Do wyboru jest między innymi szkolenie BHP dla pracowników służby BHP prowadzone przez wieloletnich praktyków. Jest ono oferowane w niezwykle dogodnej formie, a mianowicie w wersji online. Dzięki temu mogą skorzystać z niego klienci w całym kraju. Uczestnicy mają na bieżąco dostęp do niezbędnych materiałów, co daje im możliwości nauki w dogodnym dla nich czasie. Wykłady skupiają się przede wszystkim na skutecznym przekazaniu wiedzy, a także dostarczeniu niezbędnych informacji na temat zaktualizowanych przepisów. Lekcje pozwalają uzyskać odpowiedź na takie pytanie jak:

  • Czym tak właściwie jest bezpieczeństwo i higiena pracy?

  • Jak zapewnić bezpieczeństwo w firmie?

  • Co należy zrobić, jeśli dojdzie do wypadku?

 

Poza tym uczestnicy w szczegółowy sposób omawiają wydarzenia i aspekty mogące prowadzić do zwiększenia ryzyka związanego z wykonywaniem danej pracy. Pod uwagę są brane w szczególności czynniki biologiczne, hałas, promieniowanie, oświetlenie oraz zagrożenia wybuchowe. Kursanci uzyskują niezbędne umiejętności w zakresie identyfikacji, analizy oraz oceny zagrożenia. Poznają również nowoczesne rozwiązania, dzięki którym mogą rzeczywiście poprawić poziom bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie.

 

Program szkolenia BHP różni się w zależności od potrzeb kursanta. Uczestnictwo pracowników w szkoleniu podstawowym pozostaje jednak wymogiem prawnym dla wszystkich firm. Tego typu kursy, przeznaczone dla wszystkich zatrudnianych osób, są również dostępne w ofercie wspomnianej wcześniej firmy szkoleniowej.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Balice

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków