O firmie:


Telefon: 603 581 851

Strona: https://ogrodprzemian.pl

Nazwa: Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska

Adres: Granitowa 1

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-681
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kobiety poszukujące poczucia własnej wartości nierzadko zastanawiają się nad tym, co zrobić, by ich życie było lepsze i nabrało większego sensu. Często wiąże się to z koniecznością przebycia trudnej walki o własne życie. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi coach, który ma za zadanie pokierować podopieczną tak, by znalazła to, czego naprawdę poszukuje.

Ofertę w tej kategorii można znaleźć pod adresem internetowym ogrodprzemian.pl. Jest to witryna prowadzona przez trenerkę zajmującą się właśnie pracą z kobietami. Panie mogą liczyć na wielopłaszczyznowe wsparcie, którego efekty zazwyczaj widoczne są bardzo szybko.

Cechą, o którą na pewno warto wytrwale walczyć, jest pewność siebie. Dzięki niej mierzenie się z trudami codziennego życia staje się dużo łatwiejsze. Osoby posiadające tę cechę dużo chętniej nawiązują nowe znajomości i podejmują ryzyko w miłości i biznesie. 

Zdarza się jednak też tak, że kobietom brakuje tej pewności. Nierzadko jest ona niszczona przez toksyczne osoby z otoczenia lub trudne wspomnienia z dzieciństwa. W takiej sytuacji praca z coachem jest doskonałym rozwiązaniem. Uczestnictwo w warsztatach pozwoli zajrzeć w głąb siebie i zbudować wszystko na nowo. Do dyspozycji klientek są także indywidualne spotkania z trenerką.

W trakcie rozmów jeden na jeden czasem łatwiej się otworzyć. Podopieczna otrzymuje wtedy sto procent uwagi trenerki. Może opowiedzieć jej o wszystkim, co sprawia że czuje się blokowana i nieszczęśliwa. W kolejnym etapie, już po rozpoznaniu konkretnego problemu, możliwe jest rozpoczęcie działań. Specjalistka pokazuje dobre rozwiązania i uczy kobietę znajdowania pozytywów nawet w najmniejszych, z pozoru błahych, sukcesach. Warto podjąć trud i zawalczyć o lepszą wersję siebie.

 

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa