O firmie:


Telefon: 609737059

Strona: https://prefeko.com.pl/

Nazwa: PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Adres: Chemików 7

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wykonując w obrębie budynku instalację wodociągową, należy w odpowiedni sposób podejść do kwestii zabezpieczenia jej newralgicznych punktów. Są to miejsca, w których rury PCV wychodzą na przykład ze studni głębinowej bądź wchodzą bezpośrednio do budynku. W przypadku samej studni, w miejscu tym może dostawać się woda opadowa, zanieczyszczając tym samym wodę pitną. Podobny problem dotyczy otworu w ścianie budynku, przez który może dostawać się woda, ale także różnego rodzaju insekty oraz owady. Aby tego uniknąć, wykorzystuje się specjalne przejścia szczelne do rur, które w doskonałych cenach można zamawiać od doświadczonego producenta PrefEKO.

Profesjonalna i sprawdzona firma wykonuje tego typu elementy z najlepszych możliwych materiałów, spełniając odpowiednie normy technologiczne i gwarantując ich doskonałą szczelność. W ofercie dostępne są produkty przystosowane do szerokości 110 lub 80 mm, w kilku rozmiarach do wyboru. Ich odpowiednie wykonanie gwarantuje nie tylko doskonałe uszczelnienie. To także wieloletnia wytrzymałość oraz wyjątkowa prostota montażu, co można sprawdzić już teraz, wchodząc na stronę internetową prefeko.com.pl. Szerokie zastosowanie oraz dużo rozmiarów do wyboru gwarantują, że ich dopasowanie do konkretnych potrzeb nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Firma zajmuje się również produkcją tego typu uszczelnień przeznaczonych do wpustów ulicznych o wyprofilowanym kształcie. Tutaj również można liczyć na bardzo wysoką jakość, a do tego niezależnie od ostatecznego wyboru, cena tych produktów w każdym przypadku jest bardzo atrakcyjna. Korzystając z oferty samego producenta, można dokonać zamówienia przejść szczelnych w dowolnej ilości, z gwarancją szybkiej realizacji zlecenia i sprawnej dostawy produktów w każde miejsce. Odpowiednio zabezpieczone newralgiczne punkty instalacji wodociągowej wchodzącej do budynku nie tylko uniemożliwią dostawanie się do wnętrza wilgoci czy insektów. Dzięki temu nie zaburza się także izolacji cieplnej budynku, co przekłada się oczywiście na niższe koszty ogrzewania.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Nikodem Nowicki
Źródło:DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań