O firmie:


Telefon: 602 378 800

Strona: https://oczyszczalnieprimeko.pl/

Nazwa: Primeko Technologie Ekologiczne

Adres: Malwowa 3

Miejscowość: Gniezno

Kod pocztowy: 62-200
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Właściciele jednorodzinnych domów lub domków letniskowych coraz częściej decydują się na przydomową oczyszczalnię ścieków, nieocenioną w miejscach pozbawionych bezpośredniego dostępu do systemów kanalizacyjnych. To świetna alternatywa dla zwykłego szamba, na które składają się bezodpływowe zbiorniki z betonu lub tworzyw sztucznych, wymagające regularnego opróżniania. Instalacje, o jakich mowa, są umieszczane pod gruntem, w pobliżu budynku. Służą one do filtrowania ścieków, które następnie odprowadzane są do gleby.

Rozwiązanie to nie szkodzi środowisku naturalnemu, dlatego stanowi częsty wybór wśród miłośników ekologii. Na uwagę zasługuje także fakt, że montaż przydomowej oczyszczalni ścieków nie wymaga ubiegania się o pozwolenia. Instalacje tego typu oczyszczają nieczystości w tak zwanym osadniku gnilnym, co daje szansę oddzielenie tłuszczów oraz większych cząsteczek. Na drugi etap składa się dalsza filtracja oraz rozkład zanieczyszczeń przy użyciu beztlenowych lub tlenowych bakterii.

Istnieje kilka powodów, dla których część osób decyduje się na takie systemy. Przede wszystkim zapewniają one komfort lokatorom, chronią przed wydobywaniem się nieprzyjemnych zapachów, z jakimi niekiedy spotykają się posiadacze bezodpływowych zbiorników i wiążą się z niewysokimi kosztami eksploatacyjnymi. Na opisywane systemy składają się nowoczesne technologie, gwarantujące bezawaryjną pracę przez długi czas oraz brak konieczności wywożenia nieczystości.

Oczyszczalnie ścieków przeznaczone do użytku domowego nie muszą być drogie, a dowodem na to jest oferta znajdująca się na stronie oczyszczalnieprimeko.pl. Jest to adres przedsiębiorstwa proponującego niezawodne systemy, rekomendowane przez dotychczasowych użytkowników. Jego pracownicy nie tylko doradzają w wyborze najlepszego rozwiązania, ale też podejmują się profesjonalnego montażu w miejscu wskazanym przez klienta. Niekiedy sugerują stosowanie biopreparatów, których celem jest upłynnianie nieczystości. Występują one w formie proszku i z łatwością radzą sobie z tłuszczami, mogącymi zapychać elementy instalacji.

Data dodania: 09-08-2022
Autor: Janina Jaworska
Źródło:
https://oczyszczalnieprimeko.pl/montaz/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań