O firmie:


Telefon: 48 607 10 28 55

Strona: https://sklepzaginarki.net.pl/

Nazwa: PROD-MASZ Sklep Zaginarki

Adres: Kolejowa 8

Miejscowość: Kęsowo

Kod pocztowy: 89-506
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Planując samodzielną renowację dachu, warto zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia. Do takiej pracy z pewnością przyda się sprzęt do obróbki blachy. Maszyny takie jak dogniatarka rolkowa czy różne typy zaginarek znajdą zastosowanie przy modelowaniu arkuszy oraz przy dopasowywaniu wykończeń. Choć koszt zakupu wspomnianego wyposażenia może okazać się znaczny, łatwo przekształcić go w intratną inwestycję. Po wykorzystaniu nadaj się do wypożyczenia lub sprzedaży. Wybierając ofertę sprawdzonego producenta, ma się pewność, że zakup jest wysokiej jakości i można go wystawić na aukcji internetowej za kwotę niewiele niższą niż cena początkowa.

Szeroki wybór sprzętu do obróbki blachy jest dostępny na stronie internetowej sklepzaginarki.net.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się producent oraz dystrybutor maszyn do cięcia, gięcia oraz modelowania pod wymiar różnego rodzaju metali o określonej grubości. Proponowany asortyment posiada wszelkie potrzebne certyfikacje, więc jest w pełni bezpieczny. Dodatkowo zadbano o to, by nie sprawiał problemów podczas jego obsługi. Praca poszczególnych urządzeń jest intuicyjna, dlatego z obróbką poradzą sobie nawet osoby o niewielkim doświadczeniu jako dekarze.

Firma zachęca też do zapoznania się z innymi, dostępnymi w sprzedaży produktami. Jej kadra poleca przede wszystkim specjalne modele żłobiarek, które również są wystarczająco mocne, aby wykorzystywać je przy modelowaniu blachy. Znajdą zastosowanie zarówno w prywatnym warsztacie, jak i w hali obróbkowej przedsiębiorstwa, które wykonuje prace dekarskie na eksport. 

Priorytetem dla pracowników zajmujących się obsługą klientów jest zaprezentowanie rozwiązań, które znacznie ułatwiają codzienną pracę, a jednocześnie są przystępne pod względem ceny. Dodatkowo nie wymagają zastosowania większych nakładów siły fizycznej. Proponowane maszyny są w pełni zautomatyzowane, ale nie stosuje się w nich operatora w postaci komputera sterowniczego. Nadal wymagają nadzoru przeprowadzanego przez czynnik ludzki.

Data dodania: 15-10-2022
Autor: Filip Zając
Źródło:
https://sklepzaginarki.net.pl/produkt/dogniatarka


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

SEDYMENT

Ciechocin

Trust Bydgoszcz

Bydgoszcz