O firmie:


Telefon: 22 499 55 44

Strona: https://www.prodexpol.pl/

Nazwa: Prodexpol

Adres: Rynek 30a

Miejscowość: Babice

Kod pocztowy: 05-082
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Moda na drewno nie przemija, co nie powinno dziwić. Surowiec ten tworzy jedyny w swoim rodzaju mikroklimat, pięknie się starzeje, a ze względu na uniwersalny charakter, wygląda dobrze w każdym stylu aranżacyjnym. Jest też trwalszy od tworzyw sztucznych, dlatego bywa kładziony na podłogach. Drewno jest biodegradowalne, ekologiczne i wolne od sztucznych substancji, a na dodatek może być poddawane procesowi cyklinowania. Polega on na zdarciu wierzchniej warstwy i usunięciu lakieru, resztek farb, wgnieceń lub zarysowań.

Podłogi drewniane kojarzą się z prestiżem oraz elegancją i sprawiają, że pomieszczenia stają się bardziej przytulne. Jest to jeden z powodów, dla których bywają kładzione w pomieszczeniach o dużym metrażu. Odznaczają się właściwościami antystatycznymi, dlatego interesują się nimi alergicy. To świetne rozwiązanie na lata, które sprawdza się w obiektach publicznych i prywatnych. Drewno cechuje się wytrzymałością mechaniczną. Z tego względu znajduje zastosowanie w obiektach narażonych na częstą eksploatację, w których panele z polichlorku winylu mogłyby nie zdać egzaminu.

Producenci proponują podłogi z rodzimych bądź egzotycznych gatunków drewna, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Właściciele mniejszych nieruchomości wybierają z reguły deski jaśniejsze, które nie przytłaczają wnętrz swoją obecnością i optycznie je powiększają. Natomiast ich ciemniejsze odpowiedniki wyglądają dobrze w gabinetach i są nabywane przez miłośników klasycznej elegancji. Szeroki wybór desek o doskonałych parametrach wytrzymałościowych zaprezentowano w katalogu przedsiębiorstwa Prodexpol.

Jest to firma specjalizująca się w sprzedaży solidnych desek dla klientów o wysokich wymaganiach. Są nimi osoby remontujące domy oraz mieszkania i chcące otaczać się naturalnymi materiałami. Oferowana podłoga drewniana nadaje się na ogrzewanie podłogowe, ponieważ nie ulega zniszczeniom pod wpływem wysokich temperatur. Tłumi dźwięki kroków, dlatego bywa kładziona w przedpokojach, pokojach dziecięcych oraz sypialniach i jest cieplejsza w dotyku w porównaniu do ceramicznych płytek.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa