O firmie:


Telefon: 663 787 665

Strona: https://produktyreklamowe.com.pl/

Nazwa: produktyreklamowe.com.pl

Adres: Główna 38

Miejscowość: Brzezia Łąka

Kod pocztowy: 55-093
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Podstawą każdego biznesu jest reklama dopasowana do wizerunku oraz charakteru działalności prowadzonej przez przedsiębiorcę. Istnieją jednak uniwersalne i ponadczasowe nośniki sprawdzające się w każdej branży, których zakup nie wiąże się z dużymi wydatkami. Są to przede wszystkim podświetlane szyldy spotykane najczęściej przy wejściach od restauracji, kawiarni, pubów, sklepów spożywczych i odzieżowych czy salonów fryzjerskich. Firmy zajmujące się ich produkcją zapewniają całkowitą dowolność, dzięki czemu klienci decydują o ich:

  • grubości,
  • wielkości,
  • kolorystyce,
  • materiale,
  • umieszczanych informacjach.

Najważniejszym atutem związanym z zakupem takich tablic jest możliwość podświetlania ich diodami LED, co ułatwia znalezienie drogi do danego lokalu, nawet po zapadnięciu zmroku. Ponadto dają one możliwość wyróżnienia firmy spośród innych. Nowoczesny szyld podświetlany w korzystnej cenie jest do nabycia na stronie produktyreklamowe.com.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo gwarantujące sprawną realizację składanych zamówień oraz fachowe doradztwo zatrudnionych pracowników.

Tablice wyposażone w diody LED to idealne rozwiązanie dla właścicieli lokali otwartych całodobowo lub wieczorami, co oznacza, że decydują się na nie osoby prowadzące puby, kluby nocne czy lokale sprzedające fast-foody. Oświetlenie wykorzystane podczas produkcji nie nagrzewa się nawet po wielu godzinach użytkowania, dzięki czemu ryzyko odbarwiania się szyldów czy ich niszczenia na skutek wysokich temperatur jest równe zeru.

Firma ta, ze względu na bogate doświadczenie, podejmuje się najbardziej skomplikowanych i oryginalnych realizacji. Na jej katalog składają się jedyne w swoim rodzaju kasetony odznaczające się wytrzymałością i bezproblemowy czyszczeniem. To idealny wybór dla przedsiębiorców chcących budować pozytywny wizerunek marki niewielkim kosztem. Szyldy te produkowane są między innymi z aluminiowych ram o niewielkiej wadze oraz solidnych taśm. Diody, jakie w nich umieszczono, świecą przez długie godziny i rzadko wymagają wymiany. Dzięki nim można stworzyć estetyczne i ponadczasowe kompozycje reklamowe.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław