O firmie:


Telefon: 33 810 05 08

Strona: https://www.csbokna.pl/

Nazwa: PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej

Adres: Terenowa 1

Miejscowość: Bielsko Biała

Kod pocztowy: 43-300
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W wielu jednorodzinnych domach oraz blokach mieszkalnych znajdują się garaże, czyli obiekty, dzięki którym samochody są chronione przed opadami atmosferycznymi i nie są narażone na kradzieże. Elementem wpływającym na wygodę ich użytkowania są bramy, dostępne w wielu rozmiarach, którymi steruje się ręcznie lub za pomocą pilotów czy aplikacji mobilnych. Znajdują się one w katalogu przedsiębiorstwa Promat, które proponuje sprawdzone modele dla klientów z dużymi wymaganiami. Klienci zamawiają chętnie konstrukcje rolowane, nieocenione w przestrzeniach, w których montaż ich uchylnych odpowiedników byłby niemożliwy.

Wyposażono je w wały służące do zwijania profili oraz napędy o dużej mocy, dzięki czemu wysiadanie z pojazdu podczas wjeżdżania lub wyjeżdżania nie jest konieczne. Firma współpracuje z mieszkańcami Bielska-Białej i oferuje bramy w różnych przedziałach cenowych. Mają one dodatkowe systemy chroniące przed przypadkowym opadnięciem, prowadzącym do zniszczeń karoserii. Zdaniem niektórych, konstrukcje rolowane są jednymi z najbezpieczniejszych na rynku.

Bramy czekające na klientów są funkcjonalne i odporne na działanie korozji, a na dodatek gwarantują oszczędność miejsca, dlatego odnajdują się w ciasnych przestrzeniach. Odznaczają się minimalistycznym designem, co ułatwia dopasowanie ich do wybranej przestrzeni. Na rynku występują modele w różnych wariantach kolorystycznych, które chronią przed przenikaniem wilgoci do wnętrz, a co za tym idzie – pojawianiem się na ścianach i sufitach grzybów lub pleśni.

Do produkcji bram rolowanych wykorzystano lekkie lamele z aluminium, wypełnione pianką  poliuretanową, które spotyka się także w budynkach gospodarczych. Posiadają one wygodną automatykę ze zdalnym sterowaniem, sprężyny, wpływające na łatwość pracy mechanizmów napędowych oraz korbę, przydatną w razie awarii prądu. Po zamknięciu takie bramy ryglują się automatycznie, dzięki czemu ich podważenie staje się niemożliwe. To idealne rozwiązanie w blokach, w których zazwyczaj jest mało miejsca.

Data dodania: 09-07-2022
Autor: Kamil Kalinowski
Źródło:
https://www.csbokna.pl/bramy-rolowane/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice