O firmie:


Telefon: +48713551808

Strona: https://proqual.pl/

Nazwa: PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA

Adres: Ostrowskiego 30

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 53-238
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Poszukując pomocy przy wdrażaniu innowacji w firmie, warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie daje technologia informatyczna. Obecnie komputery stanowią podstawę wielu działań w przedsiębiorstwie. Ułatwiają monitorowanie procesów na każdym poziomie. Wielu właścicieli biznesów przekonało się, że inwestowanie w rozwiązania programowe to przemyślany oraz dający wiele korzyści krok. 

Dostrzegając potrzeby swoich klientów w zakresie poszukiwania skutecznych narzędzi do pracy, firma PROQUAL Management Institute B. T. Greber Spółka Jawna opracowała i wdrożyła na rynek Minitab. To nowatorskie oprogramowanie, którego funkcjonalność i uniwersalność stoją na bardzo wysokim poziomie. Można je bezproblemowo personalizować. Kadra realizatora zaprasza do zapoznania się z informacjami o produkcie, udostępnionymi online. Pracownicy zachęcają też do osobistego odwiedzenia biura we Wrocławiu i przestawienia swoich oczekiwań względem proponowanego rozwiązania. Są w stanie przygotować i przedstawić indywidualne możliwości, w jaki sposób można wykorzystać Minitab zgodnie z zapotrzebowaniem.

Dostawca oprogramowania wspiera klienta również podczas procesu wdrażania narzędzia. Jest w stanie przeprowadzić szkolenia stanowiskowe dla nowych użytkowników, proponuje też możliwość skorzystania z aktualizacji programu. Jego kadra to specjaliści, którzy doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie zaplecze technologiczne, by sprawnie zarządzać przedsiębiorstwem. Polecają też zapoznanie się z dostępną na stronie ofertą kursów dotyczących szeroko rozumianego procesu zarządzania. Uczestnictwo w nich pozwoli zyskać nie tylko wiedzę, ale też konkretne umiejętności, przydatne podczas codziennej pracy.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław