O firmie:


Telefon: 502566999

Strona: http://www.lasogrod.com/

Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska

Adres: Sasankowa 33

Miejscowość: Włocławek

Kod pocztowy: 87-800
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przedsiębiorstwo ogrodnicze przedstawione na stronie lasogrod.com zajmuje się projektowaniem różnego rodzaju ogrodów. Współdziała ze sprawdzonymi markami w dziedzinie ogrodnictwa, korzystając jedynie z wysokiej jakości nasion, podłoża i innych produtków.

Wśród usług znajdują się oferty kompleksowego wykonania projektu ogrodu domowego. Podmiot zajmuje się również kompleksową realizacją, a więc sadzeniem drzew i krzewów, zakładaniem instalacji nawadniających oraz elementów małej architektury. Oferuje wykonanie żywopłotów, trawników, altan, skarp oraz wodospadów i stawów. Ma wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jest w stanie podjąć się nawet wymagających zleceń. Każdy projekt ogrodu jest dostosowany do wizji klienta, dlatego wykonanie zlecenia zaczyna się od przeprowadzenia dokładnego rozeznania. Pod uwagę brana jest również rzeźba terenu, ilość dostępnej przestrzeni oraz możliwości techniczne. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma może zaproponować klientom rozmaite rozwiązania odpowiadające ich oczekiwaniom. Przedsiębiorstwo wykonuje również niestandardowe prace, taki jak umacnianie skarp oraz układanie kamiennych obrzeży. Realizuje również zlecenia dla innych firmy, które chcą zadbać o teren wokół swojej siedziby. Z przedstawicielami podmiotu można skontaktować się również w celu uzyskania profesjonalnego doradztwa w wyborze rozwiązań, jakie warto zastosować w swoim ogrodzie.

Firma oferuje niezwykle atrakcyjne ceny. Wykonanie zlecenia jest przeprowadzane ekspresowo. Przedsiębiorstwo działa głównie na terenie Włocławka. Chcąc zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami wystarczy udać się pod wskazany wcześniej adres. Znajdują się tam zdjęcia z przeprowadzonych prac. 

Data dodania: 07-03-2022
Autor: Tadeusz Zakrzewski
Źródło:
http://www.lasogrod.com/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

SEDYMENT

Ciechocin

Trust Bydgoszcz

Bydgoszcz