O firmie:


Telefon: 664425988

Strona: https://meyer.elblag.pl

Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "MEYER"

Adres: 31a

Miejscowość: Nowina

Kod pocztowy: 82-300
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Aranżowanie przydomowego ogrodu należy rozpocząć od dostarczenia odpowiednio grubej warstwy żyznej ziemi. Dzięki temu można liczyć później na rezultat w postaci obficie kwitnących nasadzeń oraz bujnego trawnika. Nabycie gleby typu czarnoziem i rozprowadzenie jej na działce jest też świetnym rozwiązaniem w przypadku pozostałych po pracach budowlanych, niewielkich nierówności terenu. Można nią też celowo podkreślić pewne uwypuklenia, nadając przestrzeni indywidualnego charakteru. 

Pragnący nabyć dobrej jakości ziemię ogrodową mieszkańcy Elbląga i okolic mogą skorzystać z oferty przedstawionej na stronie internetowej meyer.elblag.pl. Jest to propozycja firmy zajmującej się dystrybucją różnego rodzaju kruszyw budowlanych. Kadra, widząc rosnące zapotrzebowanie rynkowe na czarnoziem, umieściła ten materiał na liście sprzedażowej. Obecnie realizuje zamówienia wraz z dowozem na dowolną ilość kruszywa pod przydomową uprawę rabat. Pracownicy polecają kupno bogatej w próchnicę ziemi osobom planującym nasadzenia drzewek owocowych bądź uruchomienie ogródka warzywnego na potrzeby własne. Odpowiednio dobrany grunt przy właściwej pielęgnacji roślin pozwoli już w pierwszym roku cieszyć się obfitym plonem.

Dostawca oferuje terminowy przywóz zamówienia pod wskazany adres za pomocą własnej floty pojazdów. Zaprasza też do kontaktu osoby, które oprócz ziemi potrzebują także innych rodzajów kruszywa, na przykład piasku lub mieszanki do betonu pod dalsze prace wykończeniowe budynku mieszkalnego bądź niezbędne do stawiania konstrukcji typu garaż, wiata czy stabilny, murowany schowek na narzędzia. Pracownicy mogą zjawić się także na posesji i przeprowadzić potrzebne prace rozbiórkowe, przygotowując tym samym grunt pod nowe inwestycje. Na życzenie klienta segregują odzyskiwane materiały, pozostawiając je do ponownego wykorzystania lub odwożą odpad do odpowiedniego punktu recyklingu. 

Jeśli podczas usuwania starych budynków powstało sporo gruzu, kadra jest w stanie przerobić go na kruszywo idealnie nadające się na utwardzenie dróg dojazdowych lub niwelujące znaczne uskoki terenu. Do przeróbki używany jest specjalistyczny sprzęt ciężki obsługiwany przez osoby z kwalifikacjami wydanymi przez UDT. Tak rozdrobniony gruz można później sprzedać lub oddać, pozbywając się w ten sposób zalegającego problemu.

Data dodania: 05-03-2023
Autor: Laura Marciniak
Źródło:
https://meyer.elblag.pl/sprzedaz-kruszyw/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Pol-Aura

Dywity k/Olsztyna

LOGBAR Sp. z o.o.

Elbląg

Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska

Olsztyn