O firmie:


Telefon: +48 604 678 334

Strona: http://www.ladecora.pl/

Nazwa: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Adres: Lutycka 64C

Miejscowość: Piła

Kod pocztowy: 64-920
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Duży taras to sporo możliwości na stworzenie atrakcyjnego miejsca do wypoczynku. Jeżeli lubisz otaczać się kwiatami, przestrzeń ta wprost idealnie nadaje się do tego, by ozdobić ją roślinnością.

Donice możesz kupić bądź wykonać je samodzielnie. Z czego? W tym momencie jedyne, co Cię ogranicza, to wyobraźnia. Jako osłonkę możesz wykorzystać starą skrzynkę. W zasadzie nie musisz zmieniać jej wyglądu, ale możesz. Warto oszlifować deski papierem ściernym, a następnie pokryć je bejcą.

Doniczki, a właściwie osłonki, można też zbić z desek. Jeżeli w Twoim garażu leży kilka niepotrzebnych desek i gwoździ, jedyne, czego Ci jeszcze potrzeba, to zapał do pracy. 

Doniczki ze starych puszek? Czemu nie! Warto pomalować je używając w tym celu farby. Postaw na intensywne i soczyste barwy. Możesz też nie malować ich wcale, a np. przykleić do nich mały element dekoracyjny.

Masz w domu metalowe wiaderko, wanienkę lub konewkę? One również świetnie sprawdzą się w roli osłonek. Rośliny będą w nich prezentowały się naprawdę efektownie.

W internecie można znaleźć różne filmy, które pokazują, jak wykonać doniczkę z gipsu. Ten pomysł jest naprawdę świetny, pozostawia nam bowiem całkiem duże pole do popisu. Wykonanie takiej osłonki nie jest trudne, choć trzeba przyznać, że wymaga trochę pracy. Jednakże efekt wynagrodzi cały trud.

Jako osłonkę możesz też wykorzystać wiklinowy koszyk. Wyłóż go mocną i trwałą folią, aby woda wyciekająca z kwiatka nie uszkodziła go.

Masz w domu doniczki, które nadal zdają egzamin, jednak nie prezentują się tak, jak kiedyś? Daj im drugie życie. Ozdób je metodą decoupage. Nie jest ona trudna, daje za to imponujące efekty.

Ostatnim z prezentowanych pomysłów na doniczki na taras jest... ich zakup. Jest to najlepsze wyjście dla osób, które są zawalone różnymi obowiązkami, ale mimo tego chciałyby stworzyć przytulne miejsce do wypoczynku dla siebie i swojej rodziny. Mocne i trwałe doniczki znajdują się w internetowym sklepie La Decora. Są one dostępne w różnych wzorach, kolorach i kształtach. Pozwolą one na stworzenie wyjątkowych aranżacji.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Nikodem Nowicki
Źródło:DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań