O firmie:


Telefon: 695 966 076

Strona: https://rejon-nieruchomosci.pl

Nazwa: Rejon Nieruchomości

Adres: I. Daszyńskiego 40

Miejscowość: Gliwice

Kod pocztowy: 44-100
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Agenci nieruchomości to pośrednicy wspierający zarówno kupujących, jak i sprzedających lokale. Ich zadaniem jest poznanie potrzeb klientów oraz poszukiwanie w ich imieniu jak najlepszej oferty. Na co dzień przygotowują umowy kupna-sprzedaży, zabezpieczające interesy każdej ze stron oraz sprawdzają stan prawny poszczególnych budynków. Zaufani specjaliści zapewniają kompleksową opiekę, dzięki której znalezienie domu czy nieruchomości swoich marzeń bądź kupca jest jedynie kwestią czasu. Konsekwentnie dążą do założonych celów i publikują ogłoszenia na branżowych portalach. Czynność ta jest poprzedzona przygotowaniem zapadającego w pamięć opisu oraz zorganizowania profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Na usługi świadczone przez pośredników składa się pomoc w odnajdywaniu ofert dopasowanych do potrzeb lub budżetu nabywców oraz prezentowanie nieruchomości potencjalnym kupującym. Specjaliści powinni być komunikatywni, elastyczni, mobilni oraz umiejący działać pod presją czasu. Klienci, którym zależy na kompleksowym wsparciu w atrakcyjnych cenach, mogą zajrzeć na witrynę rejon-nieruchomosci.pl. Prowadzi ją agent nieruchomości w Gliwicach, nazywany pośrednikiem, który pozyskuje oferty najmu, wynajmu, dzierżawy, kupna oraz sprzedaży nieruchomości.

Kontaktują się z nim osoby, którym zależy na czasie i formalnościach ograniczonych do minimum. Usługi, jakie świadczy, koncentrują się na doradztwie, dokumentowaniu przebiegu transakcji, współpracy z pozostałymi podmiotami na rynku nieruchomości oraz kontrolowaniu stanu technicznego budynku. Pośrednikowi można zlecić także dokonanie wyceny obiektu, z uwzględnieniem roku budowy, lokalizacji oraz obecności udogodnień, takich jak windy, systemy klimatyzacji czy komórki lokatorskie.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice