O firmie:


Telefon: 95 74 31 232

Strona: https://sebken.pl/

Nazwa: SEBKEN

Adres: Oś. Jana III Sobieskiego 31

Miejscowość: Trzciel

Kod pocztowy: 66-320
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Oferta restauracji to dziś nie tylko serwowanie pysznego jedzenia. Wiele lokali wykorzystuje przestrzeń wokół budynku, przekształcając ją w przyciągający najmłodszych plac zabaw. To jedna z dostępnych obecnie form marketingu, jednocześnie zapewniająca maluchom możliwość spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Właściciele muszą jednak mieć absolutną pewność, że proponują rozrywkę bezpieczną. Kluczowe w takim przypadku jest wybranie oferty dostawcy poszczególnych elementów, na których będą mogły bawić się dzieci, oferującego towar posiadający odpowiednie atesty.

Certyfikowane place zabaw dostępne w wielu wariantach to domena firmy ogłaszającej się na stronie sebken.pl. Kadra dostawcy z powodzeniem dystrybuuje konstrukcje wykonane z wysokojakościowego, odpowiednio zaimpregnowanego drewna na terenie Polski oraz poza granicami kraju. Współpracuje z czołowymi markami, które polecają wyroby realizatora swoim klientom i chętnie umieszczają je na swojej liście sprzedażowej.

Właściciele restauracji, planując zwiększenie atrakcji w swoim lokalu poprzez postawienie placu zabaw w ogrodzie, mogą wybrać z wielu dostępnych wariantów. Możliwości skomponowania personalizowanego zestawu są znaczne. Dostawca poleca zakup modeli pozwalających na rozwój umiejętności wspinaczkowych dziecka (wieże, domki na drzewie, drabinki, ścianki do wspinania się) oraz zapewniających spokojniejszą rozrywkę (domki na stałym podłożu, huśtawki). 

Kadra zaprasza do zapoznania się z wpisami dotyczącymi adaptacji podłoża pod poszczególne konstrukcje. To ważny element, pozwalający zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników placów zabaw. Propozycje, czym można pokryć strefę, na której staną elementy, są dostępne online.

Data dodania: 12-03-2023
Autor: Kajetan Adamczyk
Źródło:
https://sebken.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:STIER S.C.

Gorzów Wielkopolski

Adwokat Paweł Polański

Zielona Góra

Henimax

Gubin