O firmie:


Telefon: 503 765 681

Strona: https://www.sedyment.com.pl/

Nazwa: SEDYMENT

Adres: Elgiszewo k/Torunia 1

Miejscowość: Ciechocin

Kod pocztowy: 87-408
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wielu właścicieli domów jednorodzinnych staje przed koniecznością wyboru sposobu gromadzenia i odprowadzania odpadów sanitarnych. Chodzi o użytkowników posesji, które nie mają możliwości podłączenia budynku do sieci kanalizacyjnej. Najczęściej dotyczy to obiektów oddalonych od skupisk mieszkalnych, znajdujących się na odludziu. Osoby dysponujące takimi warunkami mieszkalnymi mogą postawić na budowę tradycyjnego szamba lub skorzystanie z nowoczesnych rozwiązań, które zapewniają większe korzyści. Wśród tych drugich olbrzymią popularnością cieszy się oczyszczalnia biologiczna.

Jest to system wykorzystujący osad czynny i specjalną błonę, które oddzielają zanieczyszczenia od wody, pozwalają na jej odzyskanie i ponowne wykorzystanie. Trzeba mieć świadomość, że nie będzie ona nadawała się do spożycia, ale można nią podlewać np. ogród. Taki sposób odprowadzania ścieków wyraźnie wygrywa z dawniej stosowanymi metodami, na które obecnie decydują się jedynie nieliczni.

Olbrzymią zaletą takich systemów jest zapewnianie właścicielom posesji komfortowych warunków. W przeciwieństwie do szamba układy te nie wymagają opróżniania. Dla właścicieli działek oznacza to brak ciężkich wozów jeżdżących po podwórku, a tym samym wykluczenie ryzyka zniszczenia gruntu. Osoby dysponujące oczyszczalniami nie muszą zmagać się również z nieprzyjemnym zapachem unoszącym się w pobliżu domu, który zawsze towarzyszy czynnościom związanym z wydobywaniem i wywozem nieczystości.

Wreszcie inwestycja w takie układy to okazja do poczynienia oszczędności, które wynikają z braku opłat za wynajęcie szambiarki oraz możliwości zmniejszenia zużycia wody. Jest to zatem posunięcie ekologiczne, ale też ekonomiczne. 

Każdy, kto jest zainteresowany nabyciem wydajnego i bezawaryjnego systemu tego typu, powinien sprawdzić ofertę przygotowaną przez specjalistów z firmy Sedyment. Jest to przedsiębiorstwo, które słynie z projektowania i dystrybuowania najlepszych przydomowych stacji filtrowania ścieków. Ceny są konkurencyjne, co doceniają klienci, a pracownicy gwarantują szybki montaż. 

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

Trust Bydgoszcz

Bydgoszcz

Multimer Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Pokrzydowo