O firmie:


Telefon: +48 62 747 55 02

Strona: https://selltech.com.pl/

Nazwa: SELLTECH s.c.

Adres: Konstytucji 3 Maja 31

Miejscowość: Jarocin

Kod pocztowy: 63-200
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przedsiębiorstwo Selltech to sprzedawca nowoczesnych siłowników różnych typów. W jego asortymencie zaprezentowano między innymi modele pneumatyczne liniowe pracujące w ruchu posuwistym. Składają się one z kilku części, takich jak tłoki, obudowy, membrany oraz nurniki i działają niezawodnie w najtrudniejszych warunkach. Znajdują one zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, spożywczym, maszynowym i meblarskim. Każdy siłownik liniowy pneumatyczny pochodzący z tego sklepu to przetestowany produkt z najwyższej półki. Przydają się one w trakcie pozycjonowania elementów, niezależnie od środowiska pracy.

Na zainteresowanych czekają modele:

  • nurnikowe,
  • workowe,
  • tłokowe,
  • mieszkowe,
  • membranowe,
  • tłoczyskowe,
  • beztłoczyskowe.

Siłowniki występują w wersji jedno- lub dwustronnego działania i różnią się od siebie położeniem tłoczysk, typem konstrukcji, materiałem użytym podczas produkcji, siłą oddziałującą na elementy wykonawcze oraz sposobem pracy. Ich wspólnym mianownikiem jest możliwość zamieniania energii czynnika roboczego na energię mechaniczną.

Siłowniki zamawiane przez klientów tego przedsiębiorstwa odznaczają się konstrukcją liniową, w której częścią ruchomą jest niewielkie tłoczysko poruszające się dzięki sprężonemu powietrzu transportowanemu do specjalnych komór. Urządzenia te charakteryzują się dużą siłą działania, która jest uzależniona między innymi od ich średnicy nominalnej.

Spektrum działań proponowanych sprzętów jest bardzo szerokie, a spotyka się je w urządzeniach serwisujących i pojazdach różnych typów. Stanowią one podstawę nowoczesnych warsztatów samochodowych, ponieważ przydają się podczas obrabiania części do aut. Ułatwiają gięcie, zgniatanie oraz przepychanie wałków, łożysk i innych elementów. Siłowniki spotyka się również w żurawiach, ponieważ usprawniają podnoszenie pojazdów i przeprowadzanie napraw. Niektórzy wykorzystują je także w rozpierakach do opon, podnośnikach kanałowych i maszynach budowlanych, jakimi są wywrotki, ładowarki, urządzenia dźwigowe, koparki czy przyczepy. Zapewniają płynną regulację pracy i niezawodność przez długie lata.

Data dodania: 11-04-2021
Autor: Filip Zając
Źródło:
https://selltech.com.pl/silownik-liniowy-pneumatyczny/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań