O firmie:


Telefon: 22 750 22 40

Strona: https://softman.pl/

Nazwa: Softman S.A.

Adres: Okulickiego 5F

Miejscowość: Piaseczno

Kod pocztowy: 05-500
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Chcąc zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa, wiele firm decyduje się na wdrożenie w swoich strukturach personalizowanych rozwiązań, mających na celu poprawę efektywności pracy oraz ochronę samych zasobów. Tego rodzaju narzędzia można spotkać w działach związanych z obsługą księgowo - finansową oraz w kadrach. Zapotrzebowanie na takie pomoce, jak odpowiednio skorelowany z potrzebami firmy, wydajny i prosty w obsłudze system komputerowy, jest w takich sektorach olbrzymie.

Przedsiębiorcy, nabywając systemy płatnicze, księgowe lub kadrowe, traktują je jako dobrze przemyślaną inwestycję. Tego typu rozwiązania pozwalają zintensyfikować i przyspieszyć pracę, dodatkowo pozwalają na archiwizację i ponowne użycie danych, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba. Nowoczesne narzędzia są wyposażone w funkcje umożliwiające na generowanie dokumentów rozliczeniowych, które potem można złożyć w urzędach kontrolnych.

Tak szerokie zastosowanie sprawia, że przedsiębiorcy coraz częściej sami poszukują na rynku dostawców, którzy mogą zaproponować gotowe do wdrożenia, multifunkcjonalne rozwiązania dla danego typu biznesu. Firmą, która może dostarczyć tego typu ułatwienia, jest SOFTMAN S. A.

Jej pracownicy przez lata opracowywali odpowiedź na dostrzegane potrzeby rynkowe. Rezultatem ich pracy jest wybór narzędzi, które można bezproblemowo personalizować, tworząc tym samym wewnętrzny system wspierający dane przedsiębiorstwo, jednocześnie zapewniający tak istotne dziś bezpieczeństwo przechowywanych i przetwarzanych informacji. 

Szczegóły oferty dostawca przedstawia online. Jego kadra zaprasza do kontaktu indywidualnego (siedziba firmy mieści się w Piasecznie) lub poprzez dostępny na stronie formularz i przedstawienia swoich oczekiwań co do proponowanych rozwiązań. Zapewnia, że każdy klient, który zgłosi się z prośbą o pomoc w unowocześnieniu jego zakładu, zyska profesjonalne oraz kompleksowe wsparcie nie tylko na etapie planowania oraz wrażania wybranego narzędzia, ale również podczas jego okresowej aktualizacji. Do każdej realizacji pracownicy pochodzą indywidualnie, więc przedstawione przez nich opcje stanowią odpowiedź na wymogi zamawiającego. 

Firma zaprasza do zapoznania się z dostępnymi możliwościami także przedsiębiorców, którzy korzystają już z podobnej pomocy, jednak chcą poznać nowinki rynkowe.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa