O firmie:


Telefon: 22 643 88 54

Strona: https://softtutor.pl/

Nazwa: Softtutor Consulting

Adres: Puławska 433

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-801
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zarządzanie firmą to proces stanowiący jedną z wewnętrznych tajemnic przedsiębiorstwa. Jest to spowodowane chęcią zatajenia pewnych posunięć przed konkurencją oraz zniwelowaniem ryzyka wypłynięcia ważnych danych i rozwiązań, które mogłyby zostać wykorzystane przez innych graczy na rynku. Takie uzewnętrznianie się z pewnością nie jest dobre dla szeroko pojętego interesu danego biznesu. Nie dziwi więc fakt, że właściciele firm w ogóle lub bardzo niechętnie zgadzają się, by w proces zarządzania miały wgląd podmioty z zewnątrz. 

Sytuacja zmienia się, gdy konieczne jest wdrożenie odpowiednich do potrzeb innowacji. Wówczas wybrany realizator musi mieć dostęp do szeregu informacji, które zwyczajowo są dobrze chronione. Aby mieć pewność, że pracownicy zajmujący się doradztwem ERP czy innymi działaniami IT zachowają tajemnicę przedsiębiorstwa i jednocześnie zapewnią oczekiwane wsparcie, warto wybrać sprawdzoną ofertę.

Pomoc dla przedstawicieli branżowych w szerokim zakresie, w tym analizę dotychczas stosowanych rozwiązań w dziedzinie zarządzania firmą, monitoring efektywności czy też dostarczanie narzędzi pozwalających na zbieranie, przetwarzanie i segregowanie danych świadczy kadra firmy ogłaszającej się na stronie internetowej softtutor.pl. Prowadzona przez pracowników działalność to wynik dostrzeżonych potrzeb rynkowych, jakie generują zwłaszcza duże przedsiębiorstwa, biorąc pod uwagę informatyzację poszczególnych sektorów oraz usprawnienie wymiany informacji. Realizator jest w stanie dostarczyć innowacje, których wdrożenie pomoże najpierw ustabilizować, a następnie w pełni wykorzystać możliwości technologiczne wprowadzonych systemów i narzędzi. 

Atutem jest też fakt, że zewnętrzny dostawca usług jest często w stanie dostrzec i przedstawić klientowi pewne nieprawidłowości, które do tej pory były ignorowane lub w ogóle w firmie niewidoczne. Pozwala to opracować skuteczne sposoby zniwelowania takich błędów, co może w przyszłości pomóc uniknąć ich intensyfikacji i ograniczyć negatywny wpływ na kondycję przedsiębiorstwa. 

Kadra świadczy pomoc zgodnie z obowiązującymi zasadami w zakresie ochrony danych osobowych i teleinformatycznych. Zapewnia też oczekiwaną przez klienta dyskrecję, dbając, by informacje o wewnętrznych rozwiązaniach dotyczących zarządzania nie zostały ujawnione.

Data dodania: 08-03-2023
Autor: Laura Marciniak
Źródło:
https://softtutor.pl/portfolio_page/doradztwo-it/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa