O firmie:


Telefon: +48 52 381 42 11

Strona: https://www.sejfy-stalpol.pl

Nazwa: STALPOL SAFES SP. Z O.O.

Adres: Szubińska 101d

Miejscowość: Białe Błota k/Bydgoszczy

Kod pocztowy: 86-005
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Sejfy do przechowywania wartościowych przedmiotów oraz gotówki, podobnie jak szafy pancerne na dokumenty, wyposażone są w szereg zabezpieczeń. Podstawową barierę stanowi zamek, ale duży wpływ na jakość i poziom ochrony ma też typ zastosowanej obudowy, techniki mocowania sejfu do podłoża lub ściany, a nawet rodzaj użytego zawiasu.

Sejfy wrzutowe to specyficzna odmiana szaf chroniących umieszczone w nich cenne rzeczy. Składają się z dwóch części – dolnej, wyglądającej jak tradycyjny sejf z solidnymi drzwiami, oraz górnej, mającej najczęściej formę szuflady. W szufladzie, po otwarciu jej zwykłym kluczykiem, umieszcza się pieniądze lub dowolne przedmioty. Całość następnie się zamyka. Podczas zamykania szuflada przechyla się do wnętrza, a znajdujące się w niej rzeczy wpadają do sejfu. Do dolnej komory można się dostać jedynie wówczas, gdy posiada się odpowiednią autoryzację w postaci szyfru lub klucza. Jest to bardzo solidna metoda ochrony, niedopuszczająca osób niepowołanych do przedmiotów o dużej wartości.

Tego rodzaju szafy idealnie sprawdzają się np. na stacjach benzynowych, w sklepach, w których sprzedawca operuje dużymi sumami. Aby gotówka oraz pracownicy byli bezpieczniejsi, wystarczy zamontować sejf depozytowy. Ponadto tego typu rozwiązanie może ułatwić pracę w miejscach, w których przechowywane są dokumenty.

Sejfy produkowane przez firmę Stalpol wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania. Modele są zróżnicowane pod względem klasy antywłamaniowości, różnią się między sobą także pojemnością, liczbą zamontowanych półek czy typem okuć i zamków. Każdy klient może skonfigurować szafę, tak aby odpowiadała jego potrzebom. Do wyboru są między innymi zamki elektroniczne, biometryczne, kluczowe czy szyfrowe. Uwzględniono też możliwość doboru kolorystyki sejfu – w standardzie są egzemplarze srebrne, jasnoszare i czarne, a za dopłatą można zlecić pomalowanie zakupionego modelu na dowolny kolor z palety RAL.

Sejfy z szufladą wrzutową mogą też być stosowane jak zwykła szafa pancerna. Dolna część jest w pełni bezpieczna i gwarantuje dobrą ochronę przechowywanym tam rzeczom.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

SEDYMENT

Ciechocin

Trust Bydgoszcz

Bydgoszcz