O firmie:


Telefon: 664 152 722

Strona: https://www.stier.com.pl/

Nazwa: STIER S.C.

Adres: Śląska 96

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Kod pocztowy: 66-400
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firma Aluthermo została założona w 1999 roku na terenie Belgii, jako wynik starań grupy inżynierów, szukających możliwie wydajnych rozwiązań termoizolacyjnych. Rosnące potrzeby rynku wyznaczyły kierunek poszukiwań, których zwieńczeniem były doskonałe produkty, czyli cienkościenne, nowoczesne i wysokiej jakości materiały izolacyjne.

Jednym z flagowych towarów, jakie noszą logotyp tego przedsiębiorstwa, jest system izolacji refleksyjnej Aluthermo Quattro. Jest to fantastyczne rozwiązanie – o wielu możliwych zastosowaniach. Możemy je wykorzystać na przykład do ocieplenia nowego domu jednorodzinnego, który dopiero powstaje, jak również w starszym budownictwie, gdy zależy nam na skutecznym, szybkim i ekologicznym zapewnieniu komfortu cieplnego. Efekty prawidłowego montażu systemu Aluthermo Quattro – są porównywalne (o ile nie lepsze) z rezultatami, jakie osiąga się po wykorzystaniu do ocieplenia konkretnego pomieszczenia wełny szklanej o grubości 20 cm.

Wszyscy, którzy chcą zaopatrzyć się w system izolacyjny Aluthermo Quattro, i interesuje ich atrakcyjna cena – mogą zajrzeć na stronę internetową, funkcjonującą pod adresem: stier.com.pl. Znajdziemy tam przystępnie przedstawioną ofertę wielu innowacyjnych materiałów oraz rozwiązań, stosowanych do uszczelniania okien oraz ocieplania budynków. Witrynę prowadzi renomowane przedsiębiorstwo STIER S.C.

Wybór rodzaju izolacji należy do ważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy, kto decyduje się na postawienie domu jednorodzinnego od zera. Warto stawiać na nowoczesność. Decyzja o zastosowaniu systemu, jakim jest Aluthermo Quattro – nie oznacza wysokich cen. Wspomniana firma z Gorzowa Wielkopolskiego należy do ekskluzywnego grona autoryzowanych dystrybutorów marki Aluthermo w naszym kraju.

Zastosowanie omawianego systemu to nie tylko łatwy do osiągnięcia komfort cieplny, lecz także wysokie wskaźniki, jeżeli chodzi o tłumienie dźwięków, napływających z zewnątrz – czyli wysoka wydajność w zapewnianiu mieszkańcom odpowiednich warunków akustycznych.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Maks Zalewski
Źródło:
https://www.stier.com.pl/aluthermo-quattro.html


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Adwokat Paweł Polański

Zielona Góra

Henimax

Gubin

SEBKEN

Trzciel